Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Білоруси можуть долучитися до розбудови рекреаційно-оздоровчого комплексу на Шацьких озерах

16:45 07.10.2019
688

Білоруський інвестор може долучитися до розвитку туризму на території Шацького національного природного парку.

Делегація Волині упродовж 3 та 4 жовтня перебувала у Житомирі, де проходила масштабна подія міждержавного значення – другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, який відбувся за участі Президента України та Президента Республіки Білорусь, – інформують на сайті Волинської ОДА.

Зокрема, в.о. голови Волинської ОДА Олександр Киричук під час відкриття засідання Форуму наголосив, що Волинську область та Республіку Білорусь об’єднує не лише спільний кордон, а й низка програм транскордонного співробітництва.

У своєму виступі очільник Волині згадав про унікальну природну перлину Волині – комплекс Шацьких озер, з найбільшим озером Світязь.

«Нами розроблений проєкт рекреаційно-оздоровчого комплексу на території Шацького національного парку для розвитку туризму на Волині, який ми готові представити потенційним інвесторам» – зазначив Олександр Киричук.

Комплекс є одним з багатьох напрямів співпраці з білоруськими колегами і потенційних можливостей для інвестування білоруського бізнесу на Волині.

Загрузка...
Коментарі
15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин