Молодий чоловік із Шацька – учасник проєкту «Екси» на Новому каналі

06 Жовтня 2019, 17:40
30-річний Роман Шепель, який родом із Шацька, бере участь у проєкті на Новому каналі «Екси» 16411
30-річний Роман Шепель, який родом із Шацька, бере участь у проєкті на Новому каналі «Екси»

30-річний Роман Шепель, який родом із Шацька, бере участь у проєкті на Новому каналі «Екси».

«Екси» – правдиве реаліті-шоу про справжні стосунки. Колишніх закоханих, як і раніше, тягне одне до одного, вони спілкуються, зустрічаються, багато хто займається сексом. Що це – хвороблива залежність, звичка чи кохання? Реаліті допоможе розібратися до кінця. За правилами проєкту, 10 «пар» заселилися в будинок, щоб перевірити свої почуття. На учасників чекають підступні перевірки, що допоможуть розкрити їхні характери, ставлення одне до одного, найсокровенніші таємниці і справжні бажання. Наприкінці кожного тижня одна пара вибуває. Пара, що зможе пройти всі випробування і до кінця розбереться у своїх почуттях, переможе в реаліті та отримає великий грошовий приз...

Роман Шепель і Марія Свиридова зустрічалися 1,5 року. Коли пара почала жити разом, Маша і Рома зрозуміли, що по-різному ведуть побут. Дівчина весь час прибирала, прала та готувала, а Рома вважав, що це її прямий обов’язок, тому навіть не дякував. Роз’їхалася пара після гучної сварки, що закінчилася словами Роми «та в мене таких, як ти, весь Хрещатик». 

Нагадаємо, Роман Шепель також брав участь у проєкті «Серця трьох» і став його переможцем. Дещо раніше він «засвітився» у телешоу «Танцюють всі» – там до талановитого і харизматичного чоловіка прийшла слава.

1

 

Коментарі
23 Жовтня 2019, 20:41
ЩЕ НЕ ХВАТАЄ КІЛЬЦЯ В НОСІ
Коментар
28/01/2022 П'ятниця
28.01.2022
27.01.2022