Команда шацьких лісівників зазнала поразки у футболі

06 Жовтня 2019, 15:45
2124 Джерело: фото ілюстративне

Командна «Шацьке УДЛГ», яка виступає у першій обласній футбольній лізі, вперше у цьому сезоні зазнала гіркоти поразки.

У домашньому матчі п’ятого туру, який шачани проводили у Любомлі, їм протистояв маневицький «Будівельник», – пише Кордон.

Наприкінці першого тайму господарі отримали гол «у роздягальню» — відзначився гравець «Будівельника» Богдан Мізюк.

Наступне взяття воріт глядачі побачили аж через 40 хвилин — незадовго до фінального свистка Ігор Кедик відновив рівновагу. Справжнім шоком для шачан стали останні секунди матчу, коли вже згаданий Богдан Мізюк забив переможний гол — 2:1 на користь «Будівельника».

У наступному турі «Шацьке УДЛГ» зустрінеться на виїзді з копачівським «Торпедо» (Рожищенський район).

Команда шацьких лісівників впевнено перемогла футболістів «Мар’янівки»

Шацькі футболісти здобули перемогу над локачинською «Турією»