Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як шачанка вивела на чисту воду телефонного шахрая

21:30 09.12.2016
2445

Жителька Шацька, яку телефонний шахрай намагався розвести на гроші, вступила з ним в діалог.

Як розповіла молода жінка, нещодавно до неї зателефонував невідомий, представившись працівником служби безпеки банку. Діловим голосом повідомив, що її картку Ощадбанку заблоковано. Щоб розблокувати, потрібно назвати своє ім'я, прізвище і по батькові, номер картки та деякі інші персональні дані.

Оскільки картки Ощадбанку шачанка ніколи не мала, то відразу запідозрила щось протизаконне. Утім, ради інтересу вирішила вступити з невідомим у діалог.

-Дозвольте поцікавитися, звідки ви телефонуєте і де взяли номер мого телефону?

-Громадянко, прошу не порушувати регламенту банку. Це служба безпеки, відповідайте на наші запитання! - голос став більш суворим.

-Перш ніж порушувати, я маю бути ознайомлена з цим регламентом.

-Громадянко, ви порушуєте закон! - жінка зрозуміла, що на неї починають тиснути і залякувати.

Утім, після декількох грізних заготовлених фраз шахрай зрозумів, що цю жінку йому розвести не вдасться. Тому різко змінив тон і розчаровано зітхнув, мовляв, усе пропало.

Наостанок шачанка задала питання:

-Хлопці, я прекрасно розумію, чим ви займаєтеся. Не шкода вам обманутих і обікрадених людей?

-Шкода. А що поробиш?- почула у відповідь.

Землячка, яка не клюнула на гачок шахрая, хоче застерегти і жителів району від цього. Як тільки шахраї отримують від потенційної жертви необхідну інформацію, вони негайно її вводять у комп'ютер, на якому встановлена відповідна програма, і гроші миттєво зникають із картки.

Поліція не допоможе викрити зловмисника і грошей жертвам не поверне. Люди мають запам'ятати, що працівники банку ніколи не запитують у клієнта номер його картки по телефону, тому повинні бути обачними і тверезо оцінювати ситуацію.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 травня
Вчора
23.05.2020
22.05.2020
21.05.2020
20.05.2020