Підмановським учням розповіли про булінг у школі

19 Вересня 2019, 14:00
2207

Сьогодні в освітньому просторі гостро постає проблема булінгу. Цей вид агресії знаходить свій вихід як у фізичному, так і психологічному насиллі. Вона може мати як одиничний, так і тривалий характер.

Тож з нагоди Всеукраїнського тижня протидії булінгу та щоб попередити цькування серед підростаючого покоління начальниця Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид спільно із партнерами провела інформаційну годину серед учнів 7, 8 та 9 класів філії І-ІІ ступенів с. Підманове опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Світязький ліцей» Шацької районної ради Волинської області на тему: «Булінг у школі. Наслідки шкільного насилля», – повідомляє Шацьке бюро правової допомоги.

Роксолана Цвид повідомила дітям про явище булінгу та його прояви.

«Кожна дитини, якою б сильною вона не була, може стати жертвою булінгу. Буллерами найчастіше стають ті, хто росте без заборон та кому не вистачає батьківської уваги, хто піддається емоціям», – розповіла Роксолана Цвид.

Під час заходу були поширені буклети «Я МАЮ ПРАВО!», «СТОП НАСИЛЬСТВО» та «СтопБулінг».

За безоплатною правовою допомогою та юридичними консультаціями звертайтеся в Шацьке бюро правової допомоги, вул. 50 років Перемоги 1 , тел. (03355) 2-08-47.Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром