Шацькі футболісти здобули перемогу над локачинською «Турією»

15 Вересня 2019, 16:00
2238 Джерело: kordon.in.ua

Команда «Шацьке УДЛГ», яка виступає у першій лізі обласного футбольного чемпіонату, здобула другу поспіль перемогу.

У суботу,  14 вересня, шачани грали у Затурцях Локачинського району, де їм протистояла місцева «Турія», – повідомляє Кордон.

Шачани доволі активно розпочали і вже на 15-ій хвилині вели у рахунку 2:0. Відзначилися Роман Сушик та Іван Богута. Під завісу першого тайму господарі відіграли один м’яч. У другій половині зустрічі на полі тривала боротьба, втім, більше забитих м’ячів глядачі так і не побачили — 2:1 на користь шачан

Успішно виступив й дублюючий склад, який переміг однолітків з «Турії» 2:0. У воротах суперників «розписалися» Дмитро Склянчук і Богдан Шваліковський.