За три роки у Шацькому бюро правової допомоги надали більше двох тисяч консультацій

07 Вересня 2019, 11:00
1914

Три роки тому, 1 вересня 2016 року, у Шацьку розпочало свою роботу Шацьке бюро правової допомоги Володимир-Волинського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Основна мета створення бюро  забезпечення правовою допомогою жителів та гостей Шацького району.

Увага була акцентована на створення правової платформи, яка була б вигідна для громадян стосовно місця розташування, графіку роботи, можливості отримати безкоштовних консультацій. Безоплатна правова допомога – найуспішніший соціальний проект, реалізований сьогодні в Україні. Кожен українець отримав реальний інструмент у вигляді знань про свої права і можливості захистити їх.

Шацьке бюро правової допомоги від початку своєї діяльності стоїть на захисті законних прав та інтересів усіх категорій населення, допомагаючи людям у вирішенні їх правових проблем.

За три роки діяльності працівники Бюро надали близько 2272 консультації та роз’яснень, 142 особи звернулися за вторинною правовою допомогою (складення документів процесуального характеру, представництво в суді та інших державних органах).

Найбільш актуальні питання, які турбують людей  це питання з сімейного законодавства, спадкового, цивільного, земельного, житлового. Кожного дня Бюро щонайменше відвідує 3-5 осіб і кожного року тенденція іде лише на збільшення, бо у людей з’являється довіра до системи БПД. Тож послуги Шацького бюро правової допомоги є затребувані, а безоплатна правова допомога – актуальна. 

Працівники спільно з партнерами БПД провели більше 275 правопросвітницьких заходів, що, в свою чергу, сприяє посиленню правової спроможності громад. Працівники Шацького бюро правової допомоги цінують співпрацю зі своїми партнерами та запрошують органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації до співпраці. Адже прагнуть постійного удосконалення своєї діяльності, шукають нові та нестандартні підходи до розв’язання проблем, постійно навчаються, обмінюються досвідом та кращими практиками, беруть участь у таких заходах громад, як виробничих нарадах, сесіях, комісіях, конференціях, круглих столах.

Першоосновою діяльності всієї системи є повага до гідності людини та прагнення створити умови, за яких люди мають рівний доступ до права і правосуддя – незалежно від рівня їхніх матеріальних статків чи ступеня соціальної вразливості.

«Ми пропонуємо людям засоби для вирішення життєвих проблем у правовий спосіб на противагу узвичаєній у суспільстві корупції. Для допомоги у вирішенні певних питань правового характеру, захисту прав людини, задля поширення правової інформації та доступу до правових консультацій усім категоріям людей у Шацькому районі працює Шацьке бюро правової допомоги Володимир-Волинського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт. Шацьк, вул.50-років Перемоги, 1б, тел. (03355) 2-08-47», – розповідає начальниця бюро Роксолана Цвид.

Коментарі
08 Вересня 2019, 11:53
Ничая там найкращий! Професіонал з досвідом судді.
Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром