У Пульмі біля храму на Спаса облаштували фруктово-овочеву фотозону

19 Серпня 2019, 21:00
7477

Парафіяни Свято-Миколаївської церкви села Пульмо облаштували незвичайну святкову фотозону до свята Преображення Господнього.

Трудилися над оформленням фруктово-овочевої фотозони парафіяни храму на чолі з настоятелем Олександром Черевком. 

Для фотозони пульмівчани використали віз, якого прикрасили тканими хідниками, на ньому поклали у кошиках та мішках багатий врожай з пульмівських полів та садів. Гарбузи, цибуля, квасоля, часник, запашні груші та яблука, кукурудзата червонясті помідори - усе це якнайкраще символізувало вдячність Господу за щедрий врожай. 

Жителі села змогли сфотографуватися й біля тюків з соломи, дбайливо встелених домотканим рядном. 

Окрім того, після богослужіння для парафіян організували частування освяченими дарами садів та городів.

Світлинами зі святкового богослужння та частування священник поділився на своїй сторінці у Facebook.

3

3

2

2

1

2

2

1

2

2

1

1

1

2

1

1

1

1

1

2

2

1


2

 

 

Коментарі
20 Серпня 2019, 00:22
А ви чому поширюєте новину від "московського" священика? Ще вчора були категорично проти, а зараз думка змінюється... Куди влада туди й ви? Продажні ви.... Ганьба!
20 Серпня 2019, 00:39
Влада кожна від БОГА Фотографії дуже гарні Аж за душу бере Може досить незмиру
20 Серпня 2019, 00:56
А ще вчора говорили зовсім по-іншому... Ще вчора навіть згадати про &amp;quot;московського&amp;quot; священика було ганебно, а зараз вас фотографії &amp;quot;примирили&amp;quot;? Ця редакція як (билина), вітер(влада) віє і вона туди ж... <br/>Я до речі, за УПЦ.
20 Серпня 2019, 01:39
Ти, українко, не сій ворожнечу. Добре, що пишуть і публікують фотографії і ПЦУ, і УПЦ, а не розділяють і ненавидять. І ПЦУ, і УПЦ - це наша реальність, їхні вірні - це все наші люди, земляки-українці, ближні, рідні. Хтось ходить у Московську церкву, хтось в Українську. Важливо при цьому залишитися Людиною, Християнином, жити за Божими заповідями і не оскверняти себе гнівом і ненавистю.
20 Серпня 2019, 13:27
До українки. А де ти був раніше, Чого не казав рік тому? Продажні тварини