Музичний хіт курортного Світязя: чим тупіший, тим популярніший

07 Серпня 2019, 10:30
13731 Джерело: фото ілюстративне

Цьогорічний відпочинок на озері Світязь у багатьох туристів викликає негативні асоціації через примітивну російськомовну попсу, яка звучить повсюди.

Про це пише Юрій Басенко у Форпості.

Якщо поїхати влітку на будь-який український курорт, незалежно де він – в західній області чи на Півдні – у нас можна помітити одну «цікаву» особливість: музичний «хіт сезону» чим тупіший, тим популярніший. І в 100% випадках – це російськомовна попса. Навіть якщо курорт на території земель колишнього Галицько-Волинського князівства.

Наприклад, сего року на волинському озері Світязь приспів народного хіта такий:
- красівий мальчік хоп-хей,
- как жалка што ти гєй,
- как жалка што ти гєй.

Це творіння в безкомпромісній боротьбі випередило навіть цей хіт:

«Нєсматря на мілає лічко - алкагалічка, алкагалічка...»

Сука.

Маргінальна моя Україна...

Коментарі
07 Серпня 2019, 13:55
На жаль, це правда. Певно, поменшало в головах людей сірої речовини. Бо як інакше пояснити їхню любов до такого"шедевру"?
07 Серпня 2019, 15:48
Ще скажи то вислухаєш.
07 Серпня 2019, 15:52
Охрана отмєна<br/>Він вночі назвав мене - Лєна, а я не - Лєна<br/>Я - Яна, охрана<br/>Виведіть, бо ляже, як встану<br/>Якщо, я встану
07 Серпня 2019, 15:58
Можна подумати наші підлітки, що ходять з тими колонками, слухають щось людське. Якщо хочеш слухати мати - вдягни навушники, чому я і моя дитина повинні це слухати також? Вуха в'януть
07 Серпня 2019, 16:46
Якщо когось не влаштовує ця музика.то ви вдягніть навушники і сдухайте Іво Бобула.просто молодь хай краще відпочиває по дискотеках ніж ходить і мається фігньою.<br/>А кому не подобаються рускомовна попса.то їдете в Карпати і сдухайте трембіту.
07 Серпня 2019, 16:53
От і маргіналка намалювалася. Їй нравиця мальчік-гей і алкагалічка! Та вже в сто разів краще трембіту слухати, ніж оцей непотріб.
07 Серпня 2019, 16:55
Ось чому потрібна цензура. А в СРСР вона була, а зараз виходить, що Україна не здатна це реалізовувати. І молодь тупіє на очах, уже таблички множення ніхто не знає. Якщо негайно нічого не змінювати, наша перспектива - прірва, сучасне рабство і вимирання українців нації. Це моя думка.
07 Серпня 2019, 17:16
навіщо табличка множення для того є калькулятор до речі в кожному смартфоні світ змінюється і молоді не тупіє просто ви її не розумієте нам не потрібно виучувати всю інформацію і знати все просто на сьогоднішній день її потрібно вміти шукати в гугл вів і все докладно розписано як що працює + ютюб в користь відео знімають так легше жити і більш скоріш обробляєш інформацію.а цензура зараз не потрібна тому що в інтернеті інформацію шукаєм ми і вибираєм що хочем )))
07 Серпня 2019, 18:38
Це потрібно вирішувати на рівні місцевої влади
07 Серпня 2019, 18:38
19 грудня 2018 року Волинська обласна рада проголосувала за Мораторій на публічне виконання російськомовного культурного продукту на території області до моменту припинення окупації наших територій росією. Підприємцям треба довести до відома. На пляжах розмістити інформаційні таблички для відпочивальників.
07 Серпня 2019, 19:10
А Бутирку можна
07 Серпня 2019, 21:42
Все вірно, нещодавно відпочивали сімєю на Світязі і вуха &amp;quot;скручувались&amp;quot; від тоі гидотноі і гучноі тупомузики. Так тривало щодня і допізна, доки терпець не увірвався відпочивальникам, місцевим мешканцям і священникам тамтешньоі церкви, які у протест церковними дзвонами заглушували той тупий недомузон
08 Серпня 2019, 00:19
Так написано, буцімто українська попса високоінтелектуальна
08 Серпня 2019, 02:25
Якби пісня була по английскому - фак мі, то автор кінчав би?
08 Серпня 2019, 02:29
Трембіта використовувалась для повідомлення про біду! Нічого її слухати щоденно
08 Серпня 2019, 03:26
Точно. А ще синя полоска твоїх трусів, я еду к тєбє дєлать ай-яй-яй. І то все слухають сотні дітей
08 Серпня 2019, 12:47
от тільки одне питання ті що тут коментують хоч один слухає будь-яку музику тільки ліцензійну хоч один з вас її купляв чи з інтернету пірацьку скачували ??? ви спочатку навчіться за неї платити гроші тоді і будуть вам пісні на українській мові ...
08 Серпня 2019, 13:44
Вітання зі Львова. Відпочивав в липні на Світязі в будинку біля наметового містечка. Музика то ще півбіди, до 24:оо як правило лайно перестає литись з їхньої колонки. А от п'яні морди які викрикають до ранку в когось біля намету і всі чемно слухають їхню глибоку філософію, ця біда набагато серйозніша, бо &amp;quot;всі чемно слухають їхню глибоку філософію&amp;quot; аж до ранку! Або на Волині немає поліції або її туди ніхто не викликав. Відпочивали дорослі люди, тільки аж під ранок якась жінка істерично викрикала до тих лимарів, а Ви кажете молодь ...музика...
08 Серпня 2019, 14:19
Стаття не про що, тільки розпалює конфлікт в коментарях. Вже коли описуєте проблему, то пропонуйте і її вирішення. <br/>Всім зрозуміло, що більшість слухає, дивиться, навіть їсть та розпиває непотріб. А все тому, що батьків, вчителів та найближще оточення молоді все влаштовує, навіщо зайвий раз заморочувати голову. А підлітки і молодь просто не бачили альтернативи. <br/>Є бажання змінити ситуацію - можна записати 10-20 компакт дисків або флешкарток(4 гігабайти на сьогодні коштують недорого) з сучасною адекватною українською музикою. Та роздати безкоштовно це добро в дитячі табори, дискотеки, кафе, таксистам. Навіть якщо 5-20% цього продукту буде використано, це вже великий крок, і карма у вас покращиться, і добре діло зарахується. <br/>Дійте і буде результат! <br/>Правда не так швидко я хочеться.<br/>P.s. Можливо редакція захоче зробити це під своєю егідою. Бюджет 200-600 грн., затрата часу до одного робочого дня. <br/>А те що продукт буде частково піратський уже прийдеться змиритися поки що. <br/>Відділу культури нажаль не до цього.
09 Серпня 2019, 21:46
Якщо є попит, буде пропозиція