Прибиральниця магазину «Велес» виганяла людей із зони Wi-Fi

23 Листопада 2016, 22:00
7057

Інцидент  трапився сьогодні, 23 листопада, в торговельному центрі «Велес» селища Шацьк.

Дві студентки Шацького лісового коледжу вирішили скористатися безкоштовним інтернетом на третьому поверсі закладу. Для таких клієнтів там навіть облаштована спеціальна зона – з лавочками, щоб користувачам відпочивалося зручно і з комфортом.

Очевидець стверджує, що прибиральниця магазину проганяла дівчат із центру, наголошуючи, що їм тут не місце, нехай ідуть туди, де навчаються, і там сидять в інтернеті. Мовляв, тільки бруд розводять на підлозі, а їй після них потрібно прибирати. На лавочках, зі слів прибиральниці, можуть сидіти ті дівчата, які працюють у магазині.

Підтвердження цього – відео на YouTube  від Інни Миселюк.

Такий «наїзд» на клієнтів прибиральниця дозволяє собі не вперше. На щастя, студентки чудово знали свої права і змогли їх відстояти в дискусії.

До слова, зони  Wi-Fi облаштовуються в цивілізованому світі у місцях відпочинку людей, торговельних центрах, навчальних закладах і навіть пляжах. Це дозволяє відвідувачам легко віднайти важливу інформацію, поспілкуватися в соціальних мережах, переслати фото, пограти в он-лайн ігри, скористатися електронною поштою тощо. В свою чергу, заклади безкоштовним інтернетом приваблюють до себе клієнтів.

У «Велесі», схоже, навпаки, відштовхують.

 

Коментарі
24 Листопада 2016, 00:55
особисто в мене стаття викликає двоякі враження. з одного боку, так, прибиральниця не мала жодних підстав проганяти дівчат! З іншого боку, навіть в статті відмічено, -безкоштовний інтернет для відвідувачів торгового центру, тобто осіб, з цільовою метою відвідати торговий центр, його бутіки і магазини з метою купівлі чи огляду асортименту, і попутньо, при потребі, вони можуть скористатись безкоштовним Wi-Fi! це ж не інтернет-клуб чи кафе, куди спеціально приходять люди з метою використання безкоштовного трафіку. А якщо завтра там на поверсі сяде не дві дівчини, а ціла група студентів і т.п. Тому, тут не все так просто,як здається на перший погляд і прибиральниця не такий вже безсердечний ворог!
24 Листопада 2016, 11:32
Окманая цілком згідна,батьки відправляють дітей на навчання,а вони під час пар,приходять і сидять в соцмережах,я особисто бачила декілька раз цих дівчат...
24 Листопада 2016, 11:33
Вибачаюсь "Оксана"
24 Листопада 2016, 11:44
На мою думку що студентам там взагалі немісце,хочуть щось придбати будь ласка,а якщо прийти на Wi-Fi і щоб потім писали про них в соцмережах і в людей які там працюють були проблеми на рівному місці,тоді напевне в Шацькому лісовому коледжі немає чим зайнятися на заняттях,підтримую прибиральницю тому що якби кожному з нас довелось декілька раз га день ходити і прибирати після них,я думаю потрібно мати повагу до праці....
24 Листопада 2016, 11:50
В будь-якому разі даний інцидент поваги даному закладу не додає! Скільки ж в тому Шацьку людей, щоб так заважати прибиральниці?
24 Листопада 2016, 12:04
Хто це пише такі статті? Якась психично хвора людина, яка думає зробити піар на конфлікті прибиральниці з покупцями? Чи сама хоче працювати прибиральницей за 800 гривень? Чи хоче, щоб взагалі в магазині відключили Wi-Fi, так як люди які йдуть щось купляти, не мають часу гратись в інет. Такі статті бісять. Зараз дуже багато неадекватних людей які думають що вони журналісти і пишуть або наклепи, або ось таке. Такі конфлікти не повинні бути причиною розбірок в інеті. Не звертай увагу на прибиральницю, або звернись до керівників магазину. Ганьба!!!!
24 Листопада 2016, 12:05
Відео видалене. Напевно, власники магазину натиснули на автора після розголосу в інтернеті. І стали на бік прибиральниці, яка ходить по центру і бурчить на відвідувачів: ходють всі, топчуть... А могли б поговорити з прибиральницею і вказати їй на її місце. І нагадати її обовязки - прибирати, а не хамити клієнтам.
24 Листопада 2016, 12:15
Скільки разів бувала в торговому центрі ніколи нічого подібного небуло,там працюють дуже гарні та вічливі люди з деякими з них знайома,це просто наклеп,ми там небули і неможем стверджувати хто прав хто неправ,але ми всі люди і непотрібного гнобити когось тільки за те що прибиральниця,ми незнаєм що на нас чекає завтра,тож люди давайте будем трішечки добрішими і насам перед хай кожен подивиться на себе зі сторони і скаже що він ідеальний,недумаю що такі є,тож робіть висновки...
24 Листопада 2016, 12:17
СЕНСАЦІЯ! Ганьба! Де це можна побачити щоб раби зі шваброю рота свого відкривали!? Раби повинні мовчати, прислужувати, годити панам. І мовчати, мовчати, мовчати....Інша справа - ось такі журналісти, будь-кого може лайном обмазати і не нести за це відповідальність!
24 Листопада 2016, 12:24
Оксана ви просто молодець,я також за те щоб покарали того хто писав цю статтю та викладав відео,це людина яка за рахунок інших вирішила підняти собі самооцінку....треба щоб кеоівницство прийняло міри стосовно автора...
24 Листопада 2016, 12:29
Інтернет-видання Район.Шацьк може опублікувати відповідь кожного, хто не згідний з матеріалом, на сторінках сайту. Пишіть нам на адресу: [email protected]
24 Листопада 2016, 12:30
Ну карайте вже, карайте...
24 Листопада 2016, 12:31
можливо в прибиральниці швабра з WI-FI,тому і проганяла дівчат з своєї території...
24 Листопада 2016, 12:37
Замiсть навчання сидять в соцмережах, бухают, плюють на пiдлогу. Хай шурують книжки читати i вчитись. Батьки грошi за навчання платять, а вони соваються невiдомо де. Я б щей шваброю по горбовi надавав тим двум студенткам i автору цього вiдео. <br/>Прибиральницi треба грамоту дати за спонукання молодi до навчання)))
24 Листопада 2016, 13:14
Знову тіж дівчата в Велесі на третьому поверсі на даний момент 11:13 це я так розумію що в дівчат пари знову закінчились,круто...в мене є фото
24 Листопада 2016, 13:30
Перепрошую,шановні читачі, але я сама стала свідком данної ситуації , й навіть більше-стала прямою учасницею конфлікту. Мене дуже засмутив той факт , що до людини, яка нікому не заважає , можна просто підійти й нахамати , прямі образи й мати . Я була обурена не вихованістю саме прибиральниць даного закладу , що просто беруть і виганяють людей , наче це їх заклад і вони тут господарі. Доречі , одною з прибиральниць було наголошено , що це її заклад і це її правила , і що саме вона буде вирішувати , хто тут буде користуватись послугами закладу . На ці заяви , вона навіть не представила документів , а на вимогу покликати менеджера , чи управлінця , лише почала ігнорувати нашу присутність . Я була обурена також молодою продавщинею з магазину у Велесі на третьому поверсі , що займається торгівлею чоловічого одягу , яка відкрито хамила і посилала нас у всім відомі місця. Здавалось би молода дівчина , пристойно одягнута , проте брудна лайка так і лилась з її вуст .Ми були обурені , проте зуміли відстояти власні права , прописані вже законодавством України, а не прибиральницями .До того ж , у нас є запис хамства на диктофоні , там де присутня лайка тої самої продавщині. Доречі , продавщиня жіночого одягу на тому ж злощасному третьому поверсі(та що й виклала запис в мережу) , повела себе дуже культурно і гарно , побільше б таких вихованих і розумних людей. І наостанок , побажання від усіх відвідувачів , хотілося б бачити у цьому закладі , невелику кав'ярню , що мала би непогані прибутки .
24 Листопада 2016, 13:45
&quot;Терор і свавілля в мазазине - прибиральниці тероризують беззахисних дівчаток. Хто знайде на них управу&quot;?<br/>За кав'ярню, правильно сказано, і що б кавою було по 3 гривны і безкоштовний Wi - Fi 100 мб/з, щоб можна було купити чашку кави сидіти цілий день в інтернеті. А ще, має бути сауна і басейн і що кожному, що заходить безкоштовно давали будьонівку і фламастеры. А журналістки зовсім відсутнє передбачення за наслідки написання цієї статті і адекватна оцінка своїм діям.
24 Листопада 2016, 13:46
Дівчата ви були провокаторами цієї ситуації і вас ніхто нікуди непосилав свідків є дуже багато,а те що нетільки в вас є запис і всі чудово чули як ви себе поводили,а я лише заступилась за прибиральницю,тож майте якусь елементарну повагу відповідати за свої вчинки....і доречі в Наталі Василівни є свої рахунки зімною я їй давно неподобаюсь і заважаю,до цього інциденту їй просто небуло до чого доколупатись,а такий момент вона немогла упустити,декілька днів назад вона говорила те що ходять тут смітять і таке інше,а тепер виявилвсь с'ятою...
24 Листопада 2016, 14:25
Ваван-молодець...
24 Листопада 2016, 15:34
Та не сваріться. є просте вирішення проблеми. Пишете на магазині оголошення: &quot;Студентам Шацького лісового коледжу вхід у магазин заборонений. Ці злісні особи займають лавочки, на яких мають сидіти продавчині, і додають роботи нашій перевтомленій прибиральниці. Інакше викличемо Вавана, і він надає студентам шваброю по горбові&quot;.
24 Листопада 2016, 15:36
На місці студентів я оголосив би бойкот тому магазину. І на місці школярів і всіх жителів Шацька. Неправильна реакція на критику
24 Листопада 2016, 16:01
Люди заспокойтесь,поговорять та втихомиряться,а вам там ще бувати,через два дня про цей інцидент ніхто і незгадає,даремна трата часу та нервів,я працюю в торговій сфері і розумію і продавчиню і техпрацівницю,а ви тільки й вмієте що судити,несудіть і несудимі будете,ніхто нікому нічого незабороняє і кожен залишиться при своїй думці,для чого гнобити тих людей,ви ж їх незнаєте,можливо вам до них ще далеко,а ви тут дискусію розвели,майте мудрість,і нерозумію для чого було виносити сміття з хати,хай собі на містю з'ясовують стосунки один з одним,але без вашої допомоги,а щодо тої продавщині яка заступилась за вас дівчатка Наталя Василівна здається,то в нас був інцидент коли я взяла міряти декілька платть і невзяла жодного,а пішла в сусідній бутік то вона заявила що я одне з тих платть вкрала,і це я людина яка працює якій 45 років вкрала плаття,через декілька хвилин дівчата з сусідніх бутіків допомогли розібратись,виявилось що Наталя Василівна те плаття запакувала в пакет та поклала собі під стіл,і наголошуючи на те що я всетаки вкрала вона казало що під столом і скрізь вона вже шукала і небуло,завдяки дівчині з сусіднього бутіка яка знайшла це злощасне плаття в Наталі Василівни під носом я виплуталась з цієї ситуації тож можна посперичатись хто є хто і хто на кому хоче нажитись....більше я ніколи до цієї жінки непіду нічого купувати і нікому непораджу...
24 Листопада 2016, 17:01
А ну, жуналюги, нову статтю і фото Наталі Василівни в студію. Нова тема для сенсації і резонансу. А ще, а ще, а ще вас назвали &quot;земляним грабаком&quot;) Вау!
24 Листопада 2016, 17:02
Доброго дня!Я постійний клієнт магазину Велес чоловічого одягу,там працюють чудові дві молоді дівчини з якими завжди можна гарно поспілкуватись ніколи нічого поганого нечув в їхню сторону до цього дня хочу щоб їх неполивали брудом дарма,я думаю що вас було за що звідти прогнати,а продавчинь непотрібно вже сюди мішати,дякую за чудових працівниць,ходив і буду ходити в бутік чоловічого одягу і доречі там дівчатка щей знижку дають 10% тож рекомендую всім дуже гарні та якісні речі....обслуговування на вищому рівні,привітні та вічливі люди побільше б таких...
24 Листопада 2016, 21:37
Всіх студентів яких гонить ЗЛА прибиральниця запрошуємо в фотостудію до Інни М. Комфортний шкіряний диван , гаряча запашна кава та WI-FI гарантовані .БЕЗКОШТОВНО. Час перебування необмежений. А якщо ви прийшли з власним соняшниковим насінням година фотосесії безкоштовна . ЗАВЖДИ БУДЕМО ВАМ РАДІ !!!
24 Листопада 2016, 23:13
Ага, спочатку їй ту студію треба відкрити, щоб Пілот міг туди запрошувати.
25 Листопада 2016, 00:48
А що за дівчата були?
25 Листопада 2016, 19:04
Люди ви в якому часі живете.... Якби в луцьку в порт сіті так виганяли клійнтів за wifi там більшої половини людей небуло і відео знімалиб кожного дня..... А прибиральницю потрібно наказати
27 Листопада 2016, 15:23
Гнати її в шию таку прибиральницю а видалили відео бо Шум Володя (Господар маркету) натаснув на студенток і взагалі такого не повинно бути в країні яка хоче йти до Європи
28 Листопада 2016, 00:36
люди.я можу сказати що прибиральниця абсолютно неправа.коли заходити на 3 поверх я таблиця &quot;free zone Wi fi&quot;яка повідомляє,що тут вільна зона вай фай.якою може користуватись кожен.Якось я сама ходила туди і щоб перевірити чи правда це про прибарильницю,виявилось що так.Вона виганяла мене зі словами&quot;я ше після вас мити тут маю, і що заклад закривається&quot;.Ви вважаєте,що це нормальна поведінка прибиральниці?Це мене обурює.Як її залишили далі тут працювати.Щоб вона далі продовжувла грубіянити покупцям і розлякувати їх???Це просто жах...В мене справді нема слів.
30 Листопада 2016, 01:50
Совдеп!!!В вільну зону вайфай не пускають,таблички на поверхах про можливість користування вайфай для показухи, того хто розмістив матеріал переслідує власник(ця)..Одне слово:з вигляду Європа,а в середин - ж.. ну самі догадайтесь!Стидно!Побудували гарний магазин - навчіть культурі співробітників!
08 Грудня 2016, 01:54
На то вона і прибиральниця щоб прибирати, а не бурчати на людей. Це громадське місце, хто хоче той і заходить... Якщо комусь заважає запарольте ві-фі. І не вам блін судити чого дівчата не на парах