Успіх шацьких веслувальників на «Волині спортивній»: 17 медалей і третє командне місце

18 Липня 2019, 18:15
Срібні призери Олег Дударчук та Олександр Ягодинець 2786
Срібні призери Олег Дударчук та Олександр Ягодинець

Веслувальники Шацької дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у чемпіонаті Волинської області з веслування на байдарках і каное.

Обласна спартакіада «Волинь спортивна-2019» з цього виду спорту відбулася 13 липня в місті Ковель. В результаті азартних перегонів шацькі спортсмени посіли 17 призових місць. Медалі на п'єдесталі отримали Олег Дударчук, Олександр Ягодинець, Олександр Литвинчук, Сергій Берестюк, Андрій Ліштван, Микола Львович, Софія Цюп'ях, Оксана Балюк, Вікторія Забродоцька, Інна Шило, Олександра Жипа, Софія Романович.

Також порадували тренерів Ангеліна Горова, Віктор Матющенко, Арсен Шило.

Загалом веслувальники Шацької ДЮСШ посіли в змаганнях третє загальнокомандне місце.

Спортсменів до змагань готували Василь Жипа, Леонід Цюп'ях, Микола Романович. Тренери дякують за допомогу в організації поїздки Шацькій ОТГ та Валерію Михальчуку, директору ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -гімназія» смт Шацьк.