Шацькі веслувальники завоювали срібло і бронзу в зональних змаганнях на Львівщині

11 Липня 2019, 19:00
2181

Веслувальники з Шацька успішно виступили на змаганнях у Львівській області.

4-7 липня в місті Добротвір Львівської області відбулися зональні змагання командного чемпіонату України серед спортивних шкіл з веслування на байдарках і каное. Шацьку дитячо-юнацьку спортивну школу представляли на регаті 14 веслувальників.

Юні спортсмени посіли в змаганнях такі місця: ІІ і ІІІ – Олег Дударчук і Олександр Ягодинець (на дистанціях відповідно 500 і 1000 м у каное-двійці), ІІІ місце – в Софії Цюп’ях та Оксани Балюк (200 м, байдарка-двійка), ще одна бронзова медаль у Вікторії Забродоцької та Інни Шило (каное-двійка, 200 м). Софія Романович та Олександра Жипа стали четвертими на дистанції 200 м.

В результаті з 26 команд-учасниць шацькі веслувальники посіли в змаганнях 9 командне місце. Призери представлятимуть Шацьк і Волинь на фінальних перегонах у місті Дніпро.

Тренери, які готували команду до змагань: Леонід Цюп’ях, Василь Жипа та Микола Романович дякують за допомогу в організації поїздки у Добротвір Шацькій ОТГ, відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА і спонсорам.