Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Волині 328 боржникам аліментів призначили громадські роботи

14:15 09.07.2019
481

Суспільно корисні роботи є одним із видів покарання для неплатників аліментів.

Зазначимо, що цей вид покарання був введений першим пакетом законопроектів «Чужих дітей не буває», що набули чинності у минулому році, – повідомляє прес-служба юстиції Волині.

Варто знати, якщо сукупний розмір заборгованості з виплати аліментів перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, то боржник підлягає адміністративній відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт. Але якщо ж такі аліменти мають сплачуватись на дитину, яка має інвалідність або є важкохворою, то заборгованість має становити у сукупному розмірі суму відповідних платежів за три місяці для притягнення боржника до адміністративної відповідальності.

Проте не всіх осіб можна притягнути до суспільно-корисних робіт. Так, вони не призначаються особам, визнаними інвалідами I або II групи, вагітним жінкам, жінкам старше 55 років та чоловікам старше 60 років.

Суспільно корисні роботи можуть призначатися на строк від 120 до 360 годин і виконуються не більше восьми годин, а неповнолітніми – не більше двох годин на день. Суспільно корисні роботи боржник має виконувати у вільний від роботи чи навчання час і за їх виконання порушнику нараховуватиметься плата за виконану ним роботу.

Оплата праці здійснюється погодинно за фактично відпрацьований час у розмірі не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці. У цьому році за ініціативи державних виконавців винесено 328 постанов про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт. З 1 січня 2019 року, завдяки застосуванню нових обмежень, державними виконавцями юстиції Волині стягнуто 220 729 тис грн., які спрямовані на виплату аліментів.

Загрузка...
Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин