На оперативній нараді звітувався головний лісівник району

08 Листопада 2016, 15:30
2093

На оперативній нараді, яка відбулася в понеділок, 7 листопада, під головуванням першого заступника голови Шацької райдержадміністрації Сергія Сидорука, звітувався про діяльність державного підприємства "Шацьке учбово-досвідне лісове господарство" його керівник Андрій Самолюк.

Про це повідомляє сайт Шацької районної державної адміністрації.

Виконуючий обов'язки директора проаналізував роботу підприємства у 2016 році та окреслив перспективи розвитку на 2017 рік. Підприємством «Шацьке УДЛГ» проведено лісовідновлення на площі 111,3 га.

Витрати на догляд за лісовими культурами становлять 177,4 тис.грн. Створено мобільну групу для цілодобового патрулювання лісових масивів, придбано спеціально обладнаний автомобіль Рено Дастер.

Складено 12 протоколів за самовільну порубку лісу (шкода-33 600 грн, з них 20 200 грн. відшкодовано лісопорушниками), а на суму 13 400 грн. справу передано на розгляд суду.

До адмінвідповідальності притягнуто 12 осіб за засмічення лісів, 31 - за порушення правил пожежної безпеки,  9 - за порушення правил полювання. Складено 10 протоколів на осіб, що порушили правила полювання, вилучено 2 одиниці мисливської зброї. Створено два нові рекреаційні пункти.

Дуже болючою проблемою для лісівників стало масове всихання соснових насаджень, причиною якого є шкідники.

Заготовлено деревини від всіх видів рубок - 23 385 куб.м,, пущено на переробку - 3 552куб. м,, виготовлено продукції на суму 3 823 тисячі грн. Забезпечено паливом сім’ї учасників АТО, малозабезпечених та одиноких громадян у минулому опалювальному сезоні на суму 49,5 тисячі грн.

Коментарі
08 Листопада 2016, 23:25
а скільки сп.. ли лісу? а скільки гектарів вирізали і вивезли за кордон за завданням зверху? не кажуть?
09 Листопада 2016, 18:29
Маємо в Шацьку великий технікум з сотнями студентів які протирають штани на парах. Робота майбутніх лісників - в лісі по більше практики з висаджування дерев. Один розсадник за Люцимиром - порожній, другий - по дорозі на гряду - напівпорожній. Вирощуйте молодий ліс і хоч трохи засаджуєте нові "ПОЛЯНИ", ресурс маєте дармовий - тільки керівнику Жмуру щось все не до того - душить тих студентів хабарами і далі по трохи розбудовується.
09 Листопада 2016, 23:22
Для дереворіза...<br/>А ти сам за дарма багато лісу посадив???<br/>За те, що студенти, як раби працюють безкоштовно треба садити Жмурка разом з Кононенком (правда останній вчасно спригнув, видно щось не долизав).<br/>Не забувайте що на це держава кошти виділяє...І якщо студенти безкоштовно працюють в лісі (і не тільки на посадці), то відгадайте в якій руці гроші ...
17 Листопада 2016, 02:30
Добре було б, щоб лісовий очільник прозвітував перед громадами всього району... За цифрами, на жаль, лісу не видно...
17 Листопада 2016, 23:21
Дереворізу... За ліс питають у Самолюка, перед тим питали у Ткачука, у Любінця... А студенти нехай навчаються, прийде їм пора, будуть ліс садити.
17 Листопада 2016, 23:34
Кононенко поважний чоловік. А практику треба в лісі проходити, не на кухні ж. <br/>Звідки стільки агресії? Учись студент, легше буде в роботі.
17 Листопада 2016, 23:54
Нормальний коледж. <br/>За 4 роки не дав жодного хабара. <br/>Мабуть тому, що не пропускав та трохи вчився, викладачі йшли на зустріч. <br/>А в цій полеміці не можу зрозуміти одного. <br/>Звітується Самолюк, а аналізувати почали Жмурка.
18 Листопада 2016, 00:19
Шановні диванні природолюби, якби меньше крали з тих розсадників і не поливали брудом, а краще посадили б декілька дерев. Студенти до Вашого відома вчаться, а не протирають штани. Звітував ВО директора, а з 15 директор ДП Шацьке УДЛГ, при чому тут технікум, Жмурко, студенти?????
14 Липня 2018, 13:16
А ВИ СОСНИ ПРОБУВАЛИ СІЯТИ НА РОЗСАДНИКАХ ?ВИ Ж СРАНІ ЛІСІВНИКИ ЯБЛУНІ І ГРУШІ ВИСАЖУЕТЕ.КЛОУНИ