У Шацьку на вулиці не розминулися дві Ауді

24 Червня 2019, 11:50
4070 Джерело: фото ілюстративне

У Шацьку на вулиці Набережна зіткнулися два автомобілі Audi A6. 

Інцидент трапився учора, 23 червня, близько п’ятої години ранку, – пише ГУНП у Волинської області.

Внаслідок ДТП один із транспортних засобів за кермом якого перебував 22-річний місцевий житель з’їхав у кювет та врізався в електроопору.

Постраждала 19-річна пасажирка цього ж автомобіля. Її доставили в Любомльську центральну районну лікарню.

Слідчі за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Коментарі
24 Червня 2019, 14:58
хіба в шацьку є набережна вул ????
25 Червня 2019, 00:06
Малий Борода занизько летів
25 Червня 2019, 01:42
На Гряді як їздили п'яні так і їздять. Поліція як брала так і бере. З п'яних білорусів 50 Дол.
25 Червня 2019, 02:15
Теж не зрозуміло чому написано вулиця Набережна. Це ДТП сталася на Незалежності. Малий Борода, сам винен
25 Червня 2019, 02:18
https://vl.npu.gov.ua/news/dtp/policziya-rozsliduje-kriminalne-provadzhennya-za-faktom-smertelnoji-dtp-u-turijskomu-rajoni/<br/>Зайдіть на офіційний сайт поліції обласної, там ясно написана вулиця Набережна.
25 Червня 2019, 02:20
Не вам судити чи Борода винен!!!!
26 Червня 2019, 03:33
Мало того що вони не допускають законний бізнес таксистів , ще самі п'ють , кришують , та літають .
26 Червня 2019, 07:51
малий вже доїздився,наступний буде старий.з їхньою манерою їзди цим мало і закінчитись.ще легко обійшлося
26 Червня 2019, 17:26
А те що Вася був п'яний 1.70 проміле це нічого???
26 Червня 2019, 20:23
пів району літає і нічого, а бачать тільки бороду!!!
26 Червня 2019, 20:24
пів району літає і нічого, а бачать тільки бороду!!!
27 Червня 2019, 02:39
Не вам судити бороду! Нічого що інший водій був в стані алкогольного сп'яніння 1.70 проміле
27 Червня 2019, 03:36
Те що він літає як дурний скікі він тих аварій зробив старий просто взяв шашку зняв відав одному таксистові на пасаті це нормально а на настпуний день він вжк таксує на інші машинні це законооо???Люди треба щось робити з цими дурними таксистами а чи у всіх них є ліцензії на перевезення людей і не відомо в якому стані він був всі ж знають що таксисти п’яні за кермом їздять не всі але досить велика кількість них<br/>Борода оцей малий на скікі я знаю він погано бачить і їздить без окулярів і можливо йому не можна керувати ТС <br/>Просто треба раз наказати але поліція цього не зробить бо вони платять дань ним<br/>Так що це беззаконня буде і надалі з тими таксистами
29 Червня 2019, 05:59
Яка різниця чи борода винен чи ні багато хто порушує ПДР і багато хто з поліції закриває на це очі. Краще штрафували б таких порушників, а не тих людей які десь неправильно припаркувалися . Бо небійсь десь припаркуйся раз напроти велеса під знаком то одразу штраф. А є такі що перевищуюь швидкість руху або ще гірше п'яні гасають по вулицях, що бійся дітей відпустити покататись на велосипеді по вулиці. То їм нічого, хоч і біди можуть накоїти. А за парковку яка неприносить шкоди то одразу штрафують. Поліцейські зверніть увагу будьласка, на свої помилки. Якщо ви почнете карати всіх підряд а не кума, брата, свата відпускати. То це і навчить наших водіїв.