Про найцікавіше - в свіжому випуску тижневика «Сім’я і дім»

03 Листопада 2016, 14:00
1252

Перший листопадовий випуск улюбленого тижневика «Сім’я і дім» уже в усіх кіосках преси!

У номері газети від 3 листопада читайте:

– Знайшла кохання завдяки вареникам: 27-річна лучанка Ольга Фарина підтвердила відому жартівливу істину – шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Завдяки мистецтву куховарити дівчина спокусила майбутнього чоловіка. Познайомилася з судженим, коли заснувала власний несподіваний бізнес: ліпить і продає через Інтернет смачні шоколадні вареники з вишнями та ароматні млинці з екзотичною начинкою. Оля експериментує з рецептами, проводить майстер-класи. І мріє про власний ресторанчик, де пригощатиме виключно варениками

– Верхи на коні забуває про хворобу: прикута до інвалідного візка волинянка не втратила інтерес до активного життя. Дівчина осилила доволі важкий спорт – їздить верхи на конях. Каже, природа і книги надихають на повноцінне життя.

– Переклав Коран українською: вперше в Україні надрукували Коран українською мовою. Автор перекладу – уродженець Великої Волині, викладач Острозької академії Михайло Якубович. Володіючи п’ятьма мовами, науковець зважився на переклад попри спротив деяких місцевих релігійних конфесій. Над перекладом сидів дні і ночі, доки обробив 400 сторінок надважкого тексту.

– Чемпіон з катаре – наш Забіяка: виявляється, дев’ятирічний син власника відомої на Волині торгової м’ясної марки став чемпіоном України з карате. Тепер хлопець, який сягнув спортивної вершини, мріє про Олімпіаду. Хоча в майбутньому бачить себе поряд із татом, як каже, «напевно, хоче бути ковбасником».

– Учасникам АТО обіцяють квартири: депутати Луцької міськради виконують обіцяне – ухвалили програми, згідно з якими за три роки пільговим житлом забезпечать майже дві сотні сімей учасників бойових дій. Хто зможе сподіватися на нові квартири, скільки вони коштуватимуть і чи претендуватимуть воїни АТО ще й на земельні ділянки – читайте в цьому газетному матеріалі «Сім’ї і дому».

– Переселенці погрожують судом соцпрацівникам: журналісти газети дослідили проблемну ситуацію, коли тимчасових переселенців з Донбасу і Криму, із їхніх слів, буквально тероризують надто прискіпливі соціальні інспектори. «Ми почуваємося підсудними, бо нас перевіряють, обшукують наші оселі, ніби ми в чомусь завинили», скаржаться переселенці, які готові подавати до суду на соціальних працівників. Чим скінчився скандал – у матеріалі газети.

Героїня номера: школярка з Луцька Олена Моренко, яка пройшла навчання з біології у всесвітньо відомому експериментальному центру у Німеччині. Більше читайте у матеріалі «Дослідила ДНК і око саранчі».

Традиційно у номері новини Волині, спорту, життєві історії, рецепти, кросворд, гороскоп, анекдоти, прогноз погоди, програма телепередач і багато приватних оголошень.

Купуйте! Передплачуйте! Читайте! Не пропустіть!


 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром