Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Львівські студенти прибрали берег озера Пісочне

16:30 01.11.2016
2402

З ініціативи активістів екологічного гуртка географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та за підтримки громадської екологічної організації «Екопоступ» 14-16 жовтня 2016 року відбулась екологічна акція «Чисті узбережжя озера Пісочного – 2016».

Це вже дев’ята екоакція з прибирання узбережжя озера Пісочного в межах Шацького НПП, яку щорічно проводять екологи восени, після завершення рекреаційного сезону, - йдеться на сторінці Львівського національного університету імені Івана Франка у Facebook.


В акції взяли участь 52 особи, серед них - викладачі (заступник декана географічного факультету, доцент І.М. Рожко, доцент Б.В.Сенчина, доцент І.Б. Койнова, асистент П.С. Теліш, доцент О.В. Стецюк), аспірант С.Ю. Зюзін, студенти різних груп від першого до п’ятого курсу, а також випускники географічного факультету різних років.


Незважаючи на холодну погоду та сильний вітер, акція відбулась успішно. Було зібрано 56 столітрових мішків сміття (близько 600 кг): пластикові та скляні пляшки чи банки, бляшанки, пакувальні матеріали, обгортки від цукерок тощо.

Як завжди, акцію підтримала дирекція Шацького національного природного парку. Директор парку Володимир Захарко та заступник з наукової роботи Василь Матейчик подякували організаторам та учасникам екоакції за завзяття та бажання долучитись до природоохоронної діяльності на волонтерських засадах. За сприяння дирекції Шацького НПП зібране сміття було вивезене на полігон твердих побутових відходів поблизу м. Шацьк.


Після прибирання відбулась традиційна посвята студентів ІІІ курсу в природоохоронці. Старшокурсники провели веселі конкурси, а випускники потішили театралізованими спогадами про студентське життя. Після урочистої присяги на вірність справі охорони природи та раціонального використання природних ресурсів третьокурсникам вручили посвідчення.

Учасники акції також відвідали Дубненський історико-культурний заповідник, Луцький замок і найглибше в Україні озеро Світязь.
Організатори вдячні всім небайдужим і мають надію, що подібні активні дії, щодо очищення довкілля сприятимуть підвищенню екологічної культури серед учасників прибирання та будуть акцентувати увагу місцевої влади на необхідності вирішення питань, пов’язаних із вирішенням проблем із побутовими відходами.


Загрузка...
Коментарі
24 січня
Вчора
22.01.2019
21.01.2019
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин