Декларація голови Шацької районної ради: дві земельні ділянки і недобудований будинок

31 Жовтня 2016, 00:10
3213

Продовжуємо публікувати дані електронних декларацій посадовців Шацького району, опубліковані на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Голова Шацької районної ради Сергій Карпук в електронній декларації вказав, що має у власності будинок, дві земельні ділянки, автомобіль, готівку в доларах, ще один об’єкт нерухомості будується.

В документі, опублікованому на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, йдеться про те, що посадовець проживає з дружиною і сином.

Сергій Карпук володіє таким майном:

-житловий будинок у селищі Шацьк загальною площею 98,00 кв.м;

-дві земельні ділянки в селищі Шацьк (площа 682,00 кв. м) та селі Пулемець (площа 1000,00 кв. м);

-недобудований житловий будинок в селищі Шацьк площею 292,00 60 кв.м;

-легковий автомобіль «Ауді» А6 1996 року випуску.

Відповідно до декларації голова районної ради отримував у 2015 році такі доходи:

-33894 гривень зарплати в АТ «Райффайзен Банк Аваль», 6615 гривень - в Шацькій районній раді;

-900 гривень – гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовими правочинами;

-17617 гривень – допомога по безробіттю;

-на 34352 гривні – подарунок у негрошовій формі;

-9830 гривень – проценти в ПАТ КБ «Приватбанк» ;

Доходи дружини:

-16177 гривень зарплати в пансіонаті «Шацькі озера»;

-591 гривня – гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовими правочинами;

-6370 гривень – проценти в ПАТ КБ «Приватбанк»;

Грошові активи:

-7004 доларів готівкою – в Сергія Карпука, 9500 доларів готівкою – у дружини;

-2835 гривень – на банківському рахунку посадовця.

Фінансові зобов’язання:

325 доларів та 4200 гривень – зобов’язання за договорами страхування голови ради;

-5232 гривні – зобов’язання за договорами страхування дружини.

Читайте також: Декларація першого заступника голови Шацької райдержадміністрації: будинок, автомобіль і кошти готівкою.

Коментарі
31 Жовтня 2016, 12:18
-на 34352 гривні – подарунок у негрошовій формі- МКОЛАЙЧИК ПРИНІС :-) -7004 доларів готівкою – в Сергія Карпука, 9500 доларів готівкою – у дружини - ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ ТА ВІДКЛАДЕНІ
31 Жовтня 2016, 16:33
Такі статки у 28 років:!!! Надто круто! А що ж буде у 58 ? І це заробив за 5 років роботи, закінчивши інститут у 23 роки?111 Отримував космічні зарплати!!!
31 Жовтня 2016, 19:26
-недобудований житловий будинок в селищі Шацьк площею 292,00 60 кв.м; - будуючи БУДИНИЩЕ - ГОТОВИЙ Признатись ще в такій сумі готівки. Скільки ж ви вже там накрали ???????
01 Листопада 2016, 17:15
Яблуко від яблуні далеко не падає... А це не будинище, а якийсь бар з готелем. За "ЗАРПЛАТУ" побудував.
01 Листопада 2016, 18:19
Якщо і після цих декларацій громада все це проігнорує то про яке краще майбутнє для своїх дітей можна навіть мріяти. РАБИ ДАЛІ МОВЧІТЬ І ЗНАЙТЕ СВОЄ МІСЦЕ.
02 Листопада 2016, 12:56
ви чудні це ж не якийсь бомж а син карпука заздрити можуть або дурні або жадні вартість будівництва 1 метр квадратний по скромному 8000 гривень помножте на 292 і вийде 2400000 розділіть на 5 реальні доходи як людина стала працювати і отримаїте майже 500000 гривень доходу щорічно а тепер звірте декларацію і маєте чистий корупційний дохід а ще ж авто та їли ж також не черствий хліб
02 Листопада 2016, 13:18
Де прокуратура, сбу і т.д. ніхто більше отак не вміє рахувати як сусід ? Банду геть !
02 Листопада 2016, 13:33
іду заварюватипрохід бо ідо мене доберуться
02 Листопада 2016, 13:37
а земелька під будівлею рілля і не тільки в карпука а найда прихопмв і вася півник але то тоже найда
02 Листопада 2016, 13:41
Якщо мовчати і не діяти то не тільки до тебе сусіде доберуться. Поки вони залазять тільки нам в кишеню - пограбували Лісову Пісню, грабують район, а далі на що прийде апетит не відомо, жадність безмежна...
02 Листопада 2016, 19:27
Найбільше сподобалось як голова райради літом губернатора обдурив-НЕ ЗНАЄ ЧИЯ ТОРГІВЛЯ НА ПЛЯЖІ В ЛІСОВІЙ ПІСНІ (А САМ КОЖНОГО ВЕЧОРА З ГЕНДЕЛИКІВ ВИРУЧКУ ЗАБИРАВ)
02 Листопада 2016, 20:59
якщо дійсно збирав виручку то він підприємець а губернатор чудак крику каробив і на тому все
02 Листопада 2016, 20:59
якщо дійсно збирав виручку то він підприємець а губернатор чудак крику каробив і на тому все
02 Листопада 2016, 20:59
якщо дійсно збирав виручку то він підприємець а губернатор чудак крику каробив і на тому все
02 Листопада 2016, 23:38
У голови райради є ще і свої торгові точки ? То він бізнесмен, чи їх "кришує", за що виручку збирав ? Підприємцем можна бути - а за сумісництвом і головою райради або директором Лісової або ще якимось посадовцем залежно від амбіцій.
03 Листопада 2016, 08:51
якщо торгова точка не зареєстрована (немає ні земельної ділянки ні договору оренди приміщень) немає ЛІЦЕНЗІЇ НА ТОРГОВЛЮ СПИРТНИМ немає КАСОВОГО АПАРАТА то який же він підприємець.ЦЕ НЕЗАКОННА ДІЯЛЬНІСТЬ. Тому й обманув губернатора.
03 Листопада 2016, 11:44
ви собі пмшіть а ми і далі будем збирати гроші ікерувати вами
03 Листопада 2016, 20:02
http://shatsk.rayon.in.ua/…/15178-prozvituvali-pro-robotu-k…Так у Шацькому районі легалізовують бізнес. - ТИЖДЕНЬ ТОМУ голова РАДИ кАРПУК звітував про роботу комісії по легалізації бізнесу а СаМ Ціле літо торгував без ліцензії і касового - Круто. Підприємці і далі будьте тим планктоном який буде пожирати отакий голова і подібні комісії з ольгами сахарук. Серед літа хвалились, що за рахунок штрафів стягнутих з підприємців перевиконали бюджет.
04 Листопада 2016, 21:39
Ви подивіться, вже геть впритул до "РАЮ"( місця, де копали студенти ) підібралися, щойно землю зорали. Скоро і тут виросте КАРПУКІВКА чи НАЙДІВКА. як в Пульмо ІЛЛІЧІВКА. ВОООО ДАЮТЬ!!!