Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шачан попереджають про відповідальність за незаконне зберігання зброї

13:50 22.05.2019
391

З 20 травня 2019 року розпочалися практичні заходи, спрямовані на реалізацію державної політики у сферах забезпечення прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинності, виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки зокрема. Нерідко незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами, особливо безперешкодна доступність неповнолітніх, мають фатальні наслідки, проте більшість не усвідомлює усієї небезпеки, на яку себе наражають.

Метою поліцейських профілактичних заходів є попередження в першу чергу нещасних випадків, пов’язаних зі зброєю та боєприпасами, виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, вибухівки та боєприпасів, що можуть зберігатися в громадян, – інформують у прес-службі Шацького відділення поліції.

В Шацькому районі нараховується 487 власників зброї, у яких є 530 одиниць мисливської гладкоствольної зброї та 7 одиниць газової.
Тому закликаємо власників зброї Шацького району суворо дотримуватись правил її придбання, зберігання, носіння та перевезення. Не допускати безперешкодного доступу до металевої шафи (сейфу) для зберігання мисливської зброї та боєприпасів до неї сторонніх осіб, особливо неповнолітніх.
Крім того, нагадуємо, що за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років; носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу – караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років – ст. 263 Кримінального кодексу України.

Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

В разі володіння інформацією про факти незаконного зберігання зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв просимо повідомляти Шацьке відділення поліції.

Телефон для анонімних звернень: 067 88 85 559.

Загрузка...
Коментарі
16 червня
Сьогодні
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин