Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Директорка Шацького нацпарку побувала на Координаційній раді в Польщі

10:30 21.05.2019
1164

16-17 травня відбулося IV засідання Координаційної ради транскордонного біосферного резервату «Західне Полісся» на території Влодавського повіту (Республіка Польща) за участі заступника міністра екології та природних ресурсів України Василя Полуйка, директора департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Віктора Кліда, начальника управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА Дмитра Новохатського, голови Шацької РДА Василя Голядинця, директора Шацького НПП Марії Христецької та представників БР Польщі та Білорусі.

Про це інформують у прес-службі Шацького національного природного парку.

Директор ШНПП звітувала про підсумки роботи за 2018 рік згідно з ухвалою Протоколу V засідання Координаційної ради ТБР «Західне Полісся». Зокрема, вона зазначила, що в підзвітному році було проведено ботанічні дослідження щодо активної охорони локалітетів берези низької і товстянки звичайної та гідробіологічні дослідження з метою оцінки якості озерних вод. Шацьким БР обстежено стан обводнення меліоративної мережі території резервату з метою вивчення міграційних шляхів вугра європейського. Було проаналізовано екологічний стан озерних екосистем БР та вартість заходів щодо відновлення їх гідрологічної ролі.

Марія Христецька наголосила, що технічна меліорація водойм шляхом видобутку донних відкладів (сапропелю) є єдиним заходом відновлення замулених та відмираючих озер. Крім того, вона окреслила орієнтовні етапи та потреби у фінансових ресурсах для реалізації проектів відновлення озерних екосистем.
Відповідні звіти представили також представники БР «Західне Полісся» та БР «Прибузьке Полісся».

На засіданні Координаційної ради було визначено стратегію розвитку на 2019 рік та затверджено план заходів.
По завершенню засідання учасники мали змогу ознайомитися з природничими та культурними цінностями БР «Західне Полісся».


Загрузка...
Коментарі
18 жовтня
Вчора
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин