Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
В Шацьку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом.
В Шацьку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом.

Їх небагато, але вони в строю: шацькі ветерани взяли участь у святкуванні Дня перемоги

20:00 09.05.2019
2166

В Шацьку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом.

Зранку біля пам’ятника Невідомому солдату зібралися жителі районного центру, ветерани Другої світової війни, представники районної та селищної влади, учасники АТО, воїни-афганці, працівники установ та організацій, громадські активісти для спільної молитви.

Далі урочистою ходою шачани вирушили до обеліска Слави, до дорослих приєдналися студенти лісового коледжу та учні школи-гімназії. Державні прапори і корзинки з живими квітами в руках учасників мітингу, червоні маківки на грудях, патріотичні мелодії на вулицях селища – всі ці деталі створювали атмосферу свята.

Сумно було лише від того, що на заходи прибули всього троє ветеранів: Костянтин Чесноков, Степан Королюк і Михайло Гірич. Цим поважним людям вже за 90, їм важко розмовляти, важко ходити. І все ж у День перемоги над нацизмом вони були в строю: з десятками медалей та орденів, світлою пам’яттю і вдячністю, що нащадки про них не забувають.

Василь Голядинець, голова Шацької РДА, та Сергій Карпук, голова районної ради, у своїх промовах віддали данину шани й поваги стареньким бійцям-ветеранам, яких у районі залишилося п'ять. Василь Володимирович зазначив, що 9 травня – важлива дата, коли ми маємо згадати всіх, хто віддав своє життя за Батьківщину. Керівник побажав усім мирного неба, а українському народові – перемоги ще одному фронті, у війні з Росією.

Героям Другої світової війни, які захистили світ від жахіть фашизму, побажали здоров’я і довголіття Адам Дударчук, голова Шацької районної ради ветеранів, та Юрій Ярощук, заступник військового комісара Шацького районного військового комісаріату. Останній вручив воїнам району медалі «За участь в АТО».

Концерт на патріотичну тему підготували для учасників мітингу працівники Шацького районного Будинку культури, учні музичної школи та ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Шацьк.

Наостанок присутні вшанували світлу пам’ять захисників рідної землі хвилиною мовчання, поклали квіти до підніжжя обеліску Слави та сфотографувалися з ветеранами.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 квітня
Вчора
06.04.2020
05.04.2020
04.04.2020
03.04.2020
02.04.2020