Світязь: сміття з кладовища вивезли в ліс і закопали

03 Травня 2019, 20:00
У Світязі посеред лісу закопали сміття з кладовища. 7990
У Світязі посеред лісу закопали сміття з кладовища.

У Світязі посеред лісу закопали сміття з кладовища.

Про це в редакцію Район.Шацьк повідомив очевидець і надіслав відео з місця події. На ньому видно, як трактор в урочищі Залиси (біля очисних споруд) вивантажує сміття: сухе листя, дерев'яні хрести, вінки з могил, а поруч екскаватор копає яму. Зі слів свідка, відходи згодом зсунули у яму і загорнули.

У Шацькому комунальному підприємстві, якому належить екскаватор, прокоментували ситуацію, зазначивши, що послуги транспорту у них замовила Світязька сільська рада. За те, як і де замовник використовує екскаватор, підприємство відповідальності не несе.

До керівництва сільської ради журналісту видання додзвонитися не вдалося.

 

Коментарі
04 Травня 2019, 00:46
Діти збирають мусор по лісі, а &quot;представник влади&quot; вирішив самовільно в лісі гадити. <br/>Ганьба
04 Травня 2019, 02:44
Завтра побачимо, як відреагують служби.
04 Травня 2019, 03:06
ГАНЬБА !!!
04 Травня 2019, 03:27
Тре відкопати і завезти на територію сільської ради. або голові додом. Позор!!!!!!!
04 Травня 2019, 12:24
Цікаво чи погоджені ці дії з ШНПП? Прибрав в одному місці - загадив інше місце. Де розум?
04 Травня 2019, 13:02
&lt;p&gt;Працівник комингоспу був за кермом і копав ту яму,цікаво скільки йому заплатили, директор КП на що дивиться .Степанівна прийме міри,повірте,Позорище на всю Україну&lt;/p&gt;
04 Травня 2019, 13:28
&lt;p&gt;Голову змусити вручну виконати і за свій рахунок вивести на мусоросвалку. А компетентним органам перевірити куди діва гроші!&lt;/p&gt;
04 Травня 2019, 14:27
Ай яяяй!!!
04 Травня 2019, 17:11
&lt;p&gt;Ще інформація.&lt;br /&gt; Той мусор що збирали перед паскою в селі Підманове і Омеляне також вивезли в ту саму яму це добрих два великих прицепа.&amp;nbsp;&lt;/p&gt;
04 Травня 2019, 19:19
Голову селища на смітник вивести, як ще в ліс!!! Вони що придуріли?сором
04 Травня 2019, 19:30
Перш ніж кричати почніть з себе!!! Покажіть приклад!!! Укладіть договір з КП на вивезення сміття з власного двору! Дій Веселика не оправдовую!
04 Травня 2019, 20:27
Соромно і стидно за таке! 21 століття на дворі, а вони сміття закопують! В Європу йдемо!!! Просто клас!!! Це певно якісь нано технології по утилізації сміття, новітня розробка про яку ніхто ще не знає!!!)))
04 Травня 2019, 21:09
Щоб гроші красти на смітті з могілок ганьба
04 Травня 2019, 21:19
на хвіст солі йому насиплете він же голова
05 Травня 2019, 00:54
Він міг відмовитись виконувати злочинний наказ.
05 Травня 2019, 01:34
Дуже сильно хочу щоб місцева влада понесла покарання за свої дії
05 Травня 2019, 01:36
Дуже сильно хочу щоб місцева влада понесла покарання за свої дії
05 Травня 2019, 01:40
Коли кп збирали сміття по Світязі чому мудрі жителі світязя не виходили до брам???шкода 15 гривень???
05 Травня 2019, 02:17
Цікаво чому свідок не викликав еколога і національну поліцію???? Якщо влада проігнорує це то ГАНЬБА такому керівництву
05 Травня 2019, 12:33
А тракторист ваш місцевий і дулі крутети вміє однем словом лябуха
05 Травня 2019, 14:09
Світязька с/р вміє тільки продавати землі а вивозити сміття не входить в їх обов'язки, як податки збирати на пляжі то лічно сільський голова ходить:(
05 Травня 2019, 16:39
Бизобразіє
06 Травня 2019, 19:36
Позор! При Сталіні такого б не допустили. Поверніть СРСР.
07 Травня 2019, 16:52
Ви всі такі самі обісрати всі варті.
07 Травня 2019, 16:56
Боже скільки можна обливати брудом людину. Самі де діваєте після відпочиваючих то палите то вивозити в ліс себе не видно.
08 Травня 2019, 11:45
Не судіть по собі, от такі Ви &quot;УКРАЇНЦІ&quot;