На ретро-дискотеку до Шацька приїхали білоруси

30 Квітня 2019, 13:11
6758

На Великдень у Шацькому міському Будинку культури (директорка Ніна Вирович) відбулася ретро-дискотека, яка стала улюбленим заходом для шачан і гостей селища.

29 квітня в Будинку культури було, як завжди, людяно і гамірно. Жителі Шацька, сусідніх сіл, районів і навіть Білорусі весело провели час на танцювальному заході для тих, кому за 30.

Запальна танцювальна музика, гарний настрій і море позитивних емоцій зробили свято незабутнім!

 

 

Коментарі
30 Квітня 2019, 21:59
Галочку поставила от я маладец
01 Травня 2019, 03:20
То вже називайте дискотеку просто "Тим, кому за 30", а не "Ретро" чи "Дискотека 80-х"... Репертуар дійсно має бути відповідним. Невже так важко накачати з інтернету пісень в наш час?..
01 Травня 2019, 13:21
Хто був на дискотеці, тому було весело танцювати під різну музику. А хто не був тому тільки покритикувати і повказувати лишається !!!
01 Травня 2019, 13:31
Ще б всі так працювали як та директорка, як ви назвали, то може і роботу культури району було б видно. А сидіти і строчити безграмотні коментарі. все на що ви тільки здатні .
01 Травня 2019, 17:01
до односельчанкі. була на ретрі я непонравилося. короче шонєбуть фігня.
01 Травня 2019, 17:03
Логічно було б зробити "кому за 40" і " кому за 50". І щоб репертуар строго з 80 - х + 90 - х! Не молодше.
01 Травня 2019, 21:17
А я про що. Підтримую. А критику потрібно вміти сприймати)))
01 Травня 2019, 23:22
Неодноразово була на цій дискотеці і хочу вам сказати, що мені все подобається. Причому замітила одну річ, якщо включають якусь дуже стару пісню, то частина залу або просто сідає, або взагалі виходить, а як тільки включать Винника танцюють всі.<br/>Дід, стосовно Сердючки, можу сказати одне, що її пісні дуже веселі та енергійні. Прослідкуйте за людьми як вони дуріли і танцювали, коли включили Сердючку. <br/>Легко писати негативні коментарі та &quot;обсирати&quot; (вибачаюся за грубе слово, але воно найкраще описує те, що хочу сказати), Ви самі спробуйте підібрати репертуар, заохотити людей так щоб вони не розходилися, на сиділи, а танцювали та провести таку дискотеку.
01 Травня 2019, 23:37
Я пропоную перед клубом повісити ватман і біля ного покласти ручку, щоб кожна людина написала яку саме пісню вона хоче почути на дискотеці, тоді всіх буде почуть і всі побажання будуть враховані.<br/>Дуже тяжко всім догодити, ви помітили скільки людей підходить і замовляють пісні, тоді виходить, що одна пісня може декілька разів повторюватися, а дехто хариться, бо вже таке включали.
02 Травня 2019, 05:48
А хіба то платне
02 Травня 2019, 11:37
Так, сидять та ігнорують тому, що їм по 30... Видно,не ту назву підібрали для цієї дискотеки.Скажу чесно: мені 32, але під музику 80-х я не танцювала би.,, Дискотека кому за...''Така ,на мою думку, має бути назва.
02 Травня 2019, 14:46
Люди, не захлибніться своєю ненавистю, злістю і заздрістю. Повірте, для таких як Ви ніхто нічого і робить, бо Вам не вгодиш, один тільки бруд і осуд. Сидіть вдома і не плюйте в душу Ніні Федорівні. Бо Вам ще далеко не її здобутків і поваги, яку вона має скрізь!!! А Ваша гнила думка нікого не цікавить.
29/03/2024 П'ятниця
29.03.2024
28.03.2024