Шацьк: наймолодші парафіяни Свято-Михайлівської громади освятили паски

27 Квітня 2019, 21:30
4443

В каплиці святої мучениці Тетяни смт Шацьк освятили паски для дітей.

Надвечір у Велику суботу наймолодші парафіяни прийшли разом з батьками до храму, аби освятити паски. Чин освячення звершив протоієрей Роман Скірак, настоятель Свято-Михайлівської громади ПЦУ смт Шацьк.

Фото на своїй сторінці у Facebook опублікувала Надія Матющенко.

6

5

4

4

4

4

4

4

4

4

Коментарі
28 Квітня 2019, 08:07
Розпалювання релігійної ворожнечі відбувається і через рекламу і вихваляння тільки державної церкви?
28 Квітня 2019, 17:20
Яка ненависть живе у серцях людей, щоб дивлячись на щасливих діток, на світлу подію освячення для них пасочок, поставити стільки антилайків. Це, напевно, читачі, які ходять у московські церкви чи й самі московські священики випромінюють таку "любов" до ближнього.
28 Квітня 2019, 17:36
<p>Христос воскрес! Гарну подію для дітей започаткували в Шацьку! Молодці!</p>
28 Квітня 2019, 21:59
От бачите як глибоко московитська церква залазить у душі простих людей - звичайна , світла подія - і така ненависть. Хоч незворотність повернення до СВОЄЇ ЦЕРКВИ неминуча. Бо я не знаю випадку переходу ще навіть УПЦ КП до Московського. А не забуваймо , що і без томосу були доволі масові переходи від УПЦ МП до УПЦ КП, так що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.
29 Квітня 2019, 00:32
Парафіянами можуть бути лише повнолітні. <br/>Ви навчились прикриватись дітьми з часів муйдану.
29 Квітня 2019, 12:26
Аналіз * розборок* по цій мирній, світлій, позитивній статті наводить на не зовсім мирні думки. Коли якісь ущербні моральні дебати ставлять дизлайки під статтею, де літаки святять пасочки, то хочеться реінкарнувати Северина Наливайка, щоб він шаблею навчив ДЕКОГО любити Україну.
29 Квітня 2019, 15:34
Вбивав поляків, католиків, уніатів, турків.<br/>Він ніколи не пішов би до розкольницькоуніатськотурецькопідданої церкви!