Студент із Шацька став Містером економічного факультету Львівського університету

15 Квітня 2019, 22:00
Віктор Боярчук - містер економічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка 7171
Віктор Боярчук - містер економічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка

Житель Шацька студент Львівського національного університету імені Івана Франка здобув перемогу у конкурсі краси.

Шачанин Віктор Боярчук, який навчається на економічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка, взяв участь у конкурсі «Міс та Містер факультету». Всього в заході за титул найкращих змагалися  6 хлопців та 6 дівчат. Серед завдань конкурсу були повільний і ритмічний танці, індивідуальне дефіле з представленням кожного, інтелектуальний конкурс, конкурс талантів та парне дефіле.

Компетентне журі справедливо оцінило конкурсантів, вибираючи переможців у трьох диференційованих титулах. В одному з них, у результаті голосування он-лайн у Фейсбуці, перемогу здобув Віктор Боярчук. Вітаємо!

4

2

1

3

3

3

4

 

Коментарі
16 Квітня 2019, 11:32
Студент із Шацька не став Містером,він зайняв третє місце!<br/>Містером став студент із Луцька
16 Квітня 2019, 17:26
А чей же то вин буде
16 Квітня 2019, 18:24
Але й брихуни в тій газеті де вони вчились
17 Квітня 2019, 02:35
Теї малізниї грубиї силенкі
17 Квітня 2019, 03:30
Олеся,він став містером он-лайн голосування якшо шо потрібно трошки уважніше слідкувати і розуміти про що ти говориш він є МІСТЕРОМ а ти що добилась в цьому житті...<br/>Заздрість погана черта <br/>А якшо незнаєш не потрібно писати те чого незнаєш <br/>Сумно на наш народ що люди які не добились в цьому житті нічого пишуть те чого не має насправді
17 Квітня 2019, 13:21
Доброго дня, дякую усім за ваші коментарі, але відразу хочу звернути вашу увагу на контекст цього допису .<br/>В даному конкурсі відбувалося три головних місця : міс та містер, міс та містер глядацькі симпатії та міс та містер он-лайн голосувань; це є три призових місця , однакового рангового титулу .<br/>У пості зазначено, що я здобув перемогу в он-лайн голосуваннях!<br/>Тому для подальших коментарів , прошу уважніше читати текст до коментарів!<br/>Дякую за увагу)
17 Квітня 2019, 14:17
Багато там понімаїш
17 Квітня 2019, 20:38
До Віті Боярчука. Ти Молодець! Ми всі (крім тих, кого жаба придавила) тобою пишаємось. Так тримати!
17 Квітня 2019, 22:28
Ще й з якеюсь дївкою малою
18 Квітня 2019, 01:43
Чому не постяться мої коментарі!?
18 Квітня 2019, 23:55
Нікого жаба не придавила
19 Квітня 2019, 00:57
А шо ти за їдна
21 Квітня 2019, 22:27
Ганьба і позор такій статті, як і інформаційному ресурсу загалом.<br/>Шкода, що дуже пізно побачила цю новину...<br/>Ніхто у своїі статті не вказав, що приз за онлайн голосування є ТРЕТІМ місцем в цьому конкурсі.<br/>Не згадали навіть у статті за містера факультету та містера глядацьких симпатій, чим висловили неповагу до них. Тільки і вміієте лизати *опу тільки своїм.<br/>Ще й не вказали автора цієї статті. <br/>Жах... Побачила б раніше, написаьа б у своєму блозі.
22 Квітня 2019, 01:18
Нічого не скажеш - справжня ,,культура'' спілкування. Шановна, не забудьте поправити корону на Вашій геніальній голові, щоб раптом не впала. І слідкуйте за Вашим об'єктивним поглядом на дійсність і вираженням поваги до інших.
21 Лютого 2020, 16:28
Люди які ви жалюгідні!!!!<br/>Ви ніколи не будете щасливі- бо не умієте радіти перемогам іншим!<br/><br/>Думаю значить хлопчина далеко попереду, якщо ви так стараєтесь патякати і плювати у спину, але не виходить, бо плюєте тільки собі під бороду((((Стидоба вам!<br/><br/><br/>Чим більше в тебе дитину поганих таких жадібних коментарів, знай ти молодець!!!!