Кандидат у президенти Володимир Зеленський проігнорував чотири повістки, – Міноборони

14 Квітня 2019, 09:36
3377

Кандидат у президенти Володимир Зеленський чотири рази проігнорував повістки, які надсилалися йому під час мобілізації 2014-2015 років.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони у відповідь на звернення народних депутатів Тетяни Чорновол, Олександра Бригинця, Юлія Мамчура та Михайла Бондаря.

У повідомлені йдеться, що Володимир Зеленський перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність – діловод діловодства. 

Там додали, що Зеленський придатний до військової служби, однак військову службу у ЗС України не проходив.

«Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував», – зазначили в Міноборони.

Коментарі
14 Квітня 2019, 12:39
а параши син прибув ??? і всього того шобла сини були мобілізовані??? а як у Харкові депутати втікали з зали то вони патріоти???
14 Квітня 2019, 12:43
Коли син трупчинова отримав повістку, то звільнили і воєнкома і його заступника.
14 Квітня 2019, 13:00
Знову заказуха.Як би не обливали брудом, все одно Зеленський переможе.
14 Квітня 2019, 13:29
А параша чого не в ато?
14 Квітня 2019, 13:33
де коментар
14 Квітня 2019, 17:49
Чому немає жодної статті про корупційні схеми з озброєнням Свинарчуків і Ко, до яких причетний Порошенко, а тільки обливання брудом одного кандидата. Набридла вся ця "заказуха". І навіть не думайте писати типу:" Не подобається, читайте іншу пресу". Вам, як журналістам, не соромно за те що Ви робите? Думку ми маємо самі формувати, а Ваше завдання подати інформацію у нейтральному вигляді. Куди не глянь, "Зеленський то", "Зеленський сьо".
14 Квітня 2019, 17:52
На деяких інших сайтах "Район" модерації коментарів немає. Чи це мені здається що в Шацьку роблять "чистку" не дуже лояльних до чинної влади коментарів?
14 Квітня 2019, 18:10
Кожен народ має президента, на якого заслуговує...Наша тупа біомаса матиме " вєлікого" зєлєнского....
14 Квітня 2019, 18:14
Сцикло саме напросилося на дебати на стадіоні і саме ж не прийшло. Воно сміється над усіма українцями і всіх їх має в сраці.
14 Квітня 2019, 18:26
1+1 перетворився в гамномет.Якщо навіть Мазур і Мусійчук беруть участь у цьому бруді під назвою "Народ бидло ,віддамо 2мільрди коломойському і буде нам щаст"тоді голосуйте за цирк.Цирку нам якраз бракує