Юлія Тимошенко через відео звернулася до Зеленського і Порошенка. ВІДЕО

12 Квітня 2019, 13:50
Юлія Тимошенко 2988
Юлія Тимошенко

Очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко записала звернення до кандидатів на пост глави держави Володимира Зеленського та Петра Порошенка після «телефонних дебатів» на телеканалі «1+1».

Відповідний ролик Тимошенко опублікувала у Facebook.

«Я побачила руйнацію статусу посади президента. Я побачила приниження української держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли», – описала Тимошенко свої враження після побаченої телефонної розмови Зеленського і Порошенка в ефірі «Право на владу».

«Хочу звернутися до Петра Олексійовича, я знаю, що частина людей у країні вірить в те, що Ви зробили частину добрих справ для нашої держави і тому, в цей важкий для Вас час, раджу вам не ставати частиною чужого шоу, тримати президентську планку і якби важко не було захистити статус  посади президента і статус держави», – сказала вона Порошенку.

Більше у відео:

 

Коментарі
12 Квітня 2019, 18:28
Прошу вибачення у людей, які мені повірили. Я вже ніколи не буду президенткою.. Тільки повітря зіпсувала,а могла бути мітлою, щоби вимести порох з України.
12 Квітня 2019, 21:41
Цей блазень не тільки статус посади президента зруйнує. Він і Україну здасть х(((лу.
12 Квітня 2019, 22:01
Помітив тенденцію: жоден з моральних авторитетів нації не голосує за сцикла. Голосує нерозумне, недалеке, яке нічого не бачить далі свого двора і плаче від "умілєнія", коли дивиться на свого убогого в телевізорі. Вакарчук, Шухевич, Забужко, Щербак, Яворівський - вони в меншості. Фанати ЗЕбидла - в більшості. Думка більшості не завжди є істиною. Хтось мудрий сказав: "Ні мільярд мух, ні два, ні три, ні навіть більше не переконають мене, що гамно - це смачно". Юля для мене моральний авторитет. Зараз, коли в мою країну стукає ЗЕросія, я голосую за Порошенка.
12 Квітня 2019, 22:58
У Кучми під столом посаду в уряді "випросила", і цей ґарант не обідить.
12 Квітня 2019, 23:01
У неї вкрали голоси, а Вона мовчить? Просто ковтнула?
13 Квітня 2019, 02:19
Юлія Тимошенко Дякуємо вам за те що висловились за більшість Українців..Зе дуже негарно поступив відповідно до посади По..у той момент він виглядав вибачте як ''базарна баба,,Ой продадуть Україну продадуть....
13 Квітня 2019, 13:54
Порошенко не ідеальний але реальний у нього є програма.Зеленський віртуальний, це образ.Вибір кожен робить сам в міру своїх розумових здібностей або навязаних тв меседжів
14 Квітня 2019, 03:35
Нахєр та програма яку ніхто ніколи не виконує.<br/>Обіцяють сім мішків вовни і всі повні.<br/>А ви дурні слухайте вірте .
14 Квітня 2019, 19:00
То голосуйте за маріонетку коломойського то все виконає що й не обіцяв