Жителі Шацька хочуть бачити президентом Зеленського

02 Квітня 2019, 16:50
3852

Стали відомі офіційні результати голосування на виборах презтидента по Шацьку.

Нагадаємо, що у Шацьку діяли три виборчі дільниці (Шацькій школі-гімназії, Шацькому лісовому коледжі та Шацькому міському Будинку культури), на яких жителі селища змогли віддати свій голос за кандидата у президенти.

Так, на дільниці у Шацькій школі-гімназії найбільше голосів набрав кандидат у президенти Володимир Зеленський, за якого проголосували 257 виборців. На другому місці – Петро Порошенко із 211 голосами, на третьому – Юлія Тимошенко зі 113 голосами. Олег Ляшко, за якого проголосували 95 виборців, на четвертому місці. Загалом на цій дільниці із 1373 зареєстрованих виборців участь у виборах взяли 950.

Більше прихильників Володимира Зеленського виявилося на дільниці у Шацькому лісовому коледжі. Із 1070 виборців, які взяли участь у голосуванні, за нього проголосували 328 шачан. Значно менше у Петра Порошенка –194 голоси. На третьому місці виявився «радикал» Олег Ляшко із 121 голосом. За Юлію Тимошенко проголосували 113, за Анатолія Гриценка – 88. Опозиціонер Юрій Бойко отримав 41 голос від шачан, які голосували на цій дільниці.

Із 969 виборців, які приписані до дільниці «на селі» (у Шацькому МБК), за Володимира Зеленського проголосували 193 людини, а за Юлію Тимошенко майже удвічі менше – 107 виборців. Натомість Анатолій Гриценко з 89 голосами потіснив тут Петра Порошенка, за якого на цій дільниці проголосували всього 78 шачан. 

В підсумку за Володимира Зеленського проголосували 778 шачан, за Петра Порошенка – 483, за Юлію Тимошенко – 333, за Олега Ляшка – 285. 

Нагадаємо, лідеру президенських перегонів Володимиру Зеленському на двох дільницях в Шацькому районі не дали жодного голосу: у селах Кам'янка, Перешпа та Красний Бір.

Читайте також: 

Перші результати виборів: за кого проголосували в Шацькому районі

За кого голосували жителі сіл Гаївка, Прип'ять, Кропивники та Пехи

Мешканці Залісся проголосували за Юлію Тимошенко

Коментарі
02 Квітня 2019, 21:15
да хочим бо ця влада вже дістала скільки можна красти ось вам і результати ви що думали 5 років красти будите і цього ніхто не побачить і вам все простять ???
02 Квітня 2019, 23:15
Жителі Шацька,які віддали свої голоси З.-Ви читали його програму дій,знайомі з його командою?Ви забули що йде війна під час якоі Ваш обранець іздить розважати Путіна та його можновладців,сміючись над Україною,порівнюючи іі з повією а українців з недолугими телепнями...згадайте його дарти про тих кого вбивали на Майдані..він готовий добитись миру любою ціною.думали,яка ця ціна??бачите його верховним головнокомандувачем?тим хто веде перемовини(думаєте що вони прості)щодо санкцій,визнання України,вступу в НАТО,безвізу,вступу в Евросоюз.Ви готові платити іі?з Вашого міста ніхто не воює з кацапами на сході,ніхто не загинув?Ви по приколу голосуєте(думаючи що якщо щось в Польщі,Чехіі відсидитеся?)раби не мають пам,яті,бажаючи лиш хліба та видовищ....невже ви раби?
03 Квітня 2019, 01:15
Треба було раніше цим овочами пояснювати
03 Квітня 2019, 01:24
Ти ж не з окопа пишеш, а з дивана. Хлопці в 00С теж за зміни, за 3Е!
03 Квітня 2019, 01:27
Тупа біомаса
03 Квітня 2019, 02:12
Але й ти тупорилий
03 Квітня 2019, 03:49
Відсторонення від шачан, говорячи в вашому місті (а не в нашому), свідчить про те, що ви не з шацька. Те, що пишете прізвище і ім'я, свідчить, що ви хочете здаватись реальною особою. Те, що ви так топите за чинного президента, свідчить, що при ньому у вас життя покращилось. Тому логічне запитання, ким ви працюєте, якщо всі в державі збідніли, а вам стало краще? Не біля кормушки ППО ви кормитесь? На рахунок зеленського. Він клоун. Це його робота, і він її виконує прекрасно. Якщо він буде виконувати свою нову роботу на стільки ж добре, то і в дкржаві все буде добре. Ви перераховуєте здобутки чинного президента. Чому не згадуєте пенсії в 50 доларів, 6-7 мільйонів заробітчан, які місяцями сімей не бачать, велику кількість дітей-безпризорніків, залишених на поруки діда чи баби. Чому не згадуєте війну, яку обіцяв закінчити. Можу нагадати, воюємо 5 років вже (велика вітчизняна тривала менше). Чому не згадуєте корупцію, з якою так доборовся, що вона ще більша стала? Чому не згадуєте реформи, при яких тепер навіть швидка допомога на виклики не їздить?
03 Квітня 2019, 09:15
Ти наверно дивися руські канали шоб так обгаджувати свого президента то тобі і при іншому буде те саме одні московські кліше включай своє кепило
03 Квітня 2019, 09:15
Ото вже посміємося. Буде не життя, а суцільний 95 квартал. І президент на ровері. І що в цих людей в голові?.. Невже персонаж з телевізора - це ваш президент???
03 Квітня 2019, 09:27
Правильно тоня а от до тузіка тупорилий
03 Квітня 2019, 11:23
Багато політиків у Європі їздять на велосипедах, навіть Віталій Кличко, але його чомусь не тролять. У багатьох ідеал успішного українця це хитрий розумний злодюга (як голова колгоспу з найбільшою хатою в селі і квартирою у місті для синочка), заздрять яйценюху, який "заробив "міліард зелених і не сів і в Гамериці хату купив. Ну а прєдєл мєчтаній неолігарх Педро! Ідєал і кумір міліонов?
03 Квітня 2019, 11:45
Дівчатка, ваші порохолизні і порохососні таланти ще знадобляться! Відомості про зарплату у сітці будуть у інтернеті.
03 Квітня 2019, 17:11
Микола і Тоня походу це одна людина. Сумніваюсь що в той самий час, 6.15 ранку дві різних людини за пороха тролили
03 Квітня 2019, 23:22
Який ти розумний аналітик от і не вгадав
04 Квітня 2019, 02:44
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157224237113953&id=58843843952
04 Квітня 2019, 11:15
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157224237113953&id=58843843952
04 Квітня 2019, 12:34
Шановні громадяни! Я не є прихильником першої п'ятірки кандидатів! Працюю в державній установі! П'ять років з мене вираховували військовий збір, щоб 22 річні свинарчуки заробляли міліони! Я вважаю, що мене просто пограбували! І як ви думаєте за кого проголосую? Точно не за Порошенка! Не треба боятися чогось нового, а вдруг це шанс України зробити прорив вперед! Ось Вам і ДУМАЙ
04 Квітня 2019, 16:36
Голосуйте у другому турі за Порошенка П.О., будьте мудрими і аналізуйте!!!
04 Квітня 2019, 17:31
А порохоботи з порохолизами хай порохососять одне одного