Перші результати виборів: за кого проголосували в Шацькому районі

01 Квітня 2019, 10:06
4949 Джерело: фото ілюстративне

В Шацькій районній державній адміністрації повідомили результати голосування на виборах Президента України в Шацькому районі.

Як засвідчив результат підрахунку голосів на 29-и дільницях району, в трійку лідерів ввійши Володимир Зеленський (25%), Петро Порошенко (18,3%) та Юлія Тимошенко (16 %).

За Олега Ляшка проголосували 15,1% виборців, Анатолія Гриценка – 6,7%, Юрія Бойка – 3,9%, Ігоря Смешка – 3,1%, Олександра Вілкула – 0,7%. 

Читайте також: Перші результати: екзит-поли назвали лідера виборчих перегонів  

Коментарі
01 Квітня 2019, 15:40
25% за Зє - це вирок. Малороси, нічому вас історія не вчить.
01 Квітня 2019, 17:27
Люди не бачать, скільки всього зроблено для країни. Вони вперто хочуть захмарної зарплати і дешевої ковбаси. І президента-клоуна - так, по приколу...
01 Квітня 2019, 18:52
видно що зроблено раніш їздив на нормальному авто хоч і євробляха зараз на ровері що не можна зробити по людські розмитнення як у європі 300-500 уе на старі авто ні бля 3000 уе маю відвалити у 2 рази більше ніж саме авто ідіть лесом зі своїми реформами і патріотизмом разом я хочу жити в нормальні країні і то тільки один з багатьох наслідків який актуальний для нашого району
01 Квітня 2019, 19:19
В криму і донбасі тоже багато було таких що думали прийде Путлєр то заживееемоооо кармани нашивали на великі пенсії і зарплати тепер мають хати роздолбані снарядами
01 Квітня 2019, 21:39
Не сперечайся з порохоботами, і гріх з убогих (душею, а не кишенею) сміятися. Пєця чухне звідси, як із чумного бараку, а їм доведеться залишитись...
02 Квітня 2019, 10:58
Не можна такі екперименти проводити в країні, де йде війна. Вибрати комедіанта на пост президента!!! Люди, думайте, що ви робите.
03 Квітня 2019, 01:50
Люди ви чесно дибіли скікі можна...клоун клоун він артис хороший а от ви дибіли бо клоун то пєтя юля і ляшко...якшо пєтя виграє то в нас залишиться 10 млн пенсіонерів 10 млн ментив держслужбовців і такеї шушари і 10 млн дітей і може млн 5-7 людей яякі будуть горбатитись на те кодло1
04 Квітня 2019, 16:47
Будьте мудрими людьми!!!