Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Що треба знати та мати при собі, щоб скласти пробне ЗНО

12:20 14.03.2019
2201

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання вже відбудеться 16 та 23 березня.

Участь у тестуванні допоможе учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування тощо, - повідомляє ВІППО.

У 2019 році взяти участь у пробному ЗНО виявили бажання понад 7 тисяч волинян. Найбільше учасників зареєстровано для проходження тестування з української мови та літератури (6247осіб), історії України (1806 ос.), математики (1701 ос.) та англійської мови (1018 учасників).

Допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься при наявності:

паспорта

запрошення-перепустки.

Із собою потрібно мати дві ручки з чорнилом чорного кольору.

Запрошення на пробне ЗНО із зазначенням інформації про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО можуть роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.lv.testportal.gov.ua ) за логіном та паролем, отриманим під час реєстрації.

Увага! Допуск учасників до пункту тестування триває з 10.15 до 10.50 год.

Визначення результатів пробного тестування

Після виконання тестових робіт учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримають власні тестові матеріали (тестовий зошит та бланки відповідей).

Для визначення результату необхідно скористатися спеціальним сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» на інформаційній сторінці учасника, завантаживши свої відповіді до електронного бланка протягом 3-х днів з урахуванням дня тестування:

— з української мови і літератури — з 16 до 18 березня 2019 року;

— з з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов — з 23 до 25 березня 2019 року.

Результати тестування будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників:

— з української мови і літератури — 22 березня,

— з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов — 29 березня.

Зверніть увагу! У разі неучасті особи у пробному ЗНО, сплачені кошти не повертаються. Учасник, який не з’явився для проходження пробного тестування, має право отримати примірник тестового зошита й інформаційні бюлетені в пункті тестування упродовж 3-х днів після проведення пробного ЗНО.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використовуватись для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Нагадаємо, випускники шкіл або ті, хто зареєструвався на пробне ЗНО з Шацького району, зможуть його скаласти у Світязькій школі.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 серпня
Вчора
06.08.2020
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020