16 Вересня 2016, 12:00
2546

У п’ятницю, 9 вересня, на селищному стадіоні відбулася традиційна щорічна спартакіада допризовної молоді, проведена з нагоди дня фізичної культури та спорту та у рамках Олімпійського тижня.

У заході взяли участь команди загальноосвітніх шкіл смт Шацьк, сіл Світязь, Піща, Мельники, Пульмо, Ростань, Прип’ять (кожна команда складалася з 5 юнаків 1999-2001 років народження). Програма спартакіади включала в себе 5 видів: метання гранати, підтягування на перекладині, біг 100 м, біг 2 000 м, стрільба з пневматичної гвинтівки.

У бігу на дистанції 100 метрів: 1-3 місця, найшвидшим був Владислав Цвид, другим – Степан Ханзерук (обидва із с. Світязь), третє місце дісталося Дмитру Кінаху (Пульмо). Найвлучнішим у стрільбі з гвинтівки був Андрій Данилюк (Шацьк), друге місце «настріляв» Едуард Гвоздецький із с. Пульмо, на третьому –Олександр Дордюк (Піща). Із метання гранати перше місце дісталося учневі Шацька Андрію Данилюку, друге – також шачанину Артемові Омельчуку, Едуардові Гвоздецькому (Пульмо) – 3 місце. Із найкращим результатом у легкоатлетичному кросі (2 000 м) переміг Ілля Ханзерук (Світязь), друге місце – в Олександра Дударчука (Мельники), третє – у Вадима Миця (Ростань). У підтягуванні на перекладині першим став Віталій Данилюк (Прип’ять), друге місце посів Богдан Цюп’ях (Прип’ять), третє – Едуард Гвоздецький (Пульмо), третє – Вадим Миць із с. Ростань.

У підсумковому заліку загальнокомандні місця розподілились так: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо - 1 місце, ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія смт Шацьк – 2 місце, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ростань– 3 місце, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь– 4 місце, НВК «Школа-дитсадок» с. Мельники, – 5 місце, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прип’ять - 6 місце,. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща - 7 місце. Переможці спартакіади отримали почесні грамоти та кубки.

За підсумками районної спартакіади буде сформована збірна команда району для участі в обласній спартакіаді, яка відбудеться 14-16 вересня у Володимир – Волинському на базі військової частини.