Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Працівників ФАПів підтримають у випадку їхнього звільнення
Працівників ФАПів підтримають у випадку їхнього звільнення

Працівників ФАПів Шацького району підтримають у випадку їхнього звільнення

12:00 13.03.2019
1469

З метою надання соціальних послуг роботодавцям та громадянам, щодо яких виникла загроза масового вивільнення, директор Шацької районної філії Волинського ОЦЗ Мирослава Терета та фахівець з рекрутингу Лідія Шеметило провели виїзну зустріч з керівництвом та працівниками ФАПів КПН «Шацька районна лікарня Шацької районної ради».

Про це йдеться на сторінці Шацької районної філії Волинського ОЦЗ у Facebook.

Керівник районної служби зайнятості Мирослава Терета ознайомила присутніх із законодавчими аспектами щодо регулювання звільнення працівників та процесом розірвання трудового договору з вивільнюваними працівниками, розповіла про послуги служби зайнятості, в тому числі про можливості підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості, започаткування власної справи. Учасники заходу дізналися про порядок обліку та реєстрації в службі зайнятості, умови надання статусу безробітного, тривалість та розміри виплати допомоги по безробіттю, соціальні послуги безробітним в процесі пошуку і підбору роботи.

Фахівець з рекрутингу Лідія Шеметило ознайомила вивільнюваних працівників з пропозиціями роботи по Шацькому району та Волинській області. Також запропонувала учасникам заходу скористатись новою сервісною послугою служби зайнятості – рекрутинг. Презентувавши дану послугу для присутніх осіб, фахівець підкреслила, що цей інструмент дає можливість вивести процес підбору персоналу та пошуку роботи на більш ефективний рівень.

Працівники фельдшерсько-акушерських пунктів Шацького району одержали вичерпні відповіді на поставлені запитання. Усі присутні мали можливість переконатися, що за підтримки служби зайнятості людина не залишиться наодинці зі своєю проблемою, а зможе з упевненістю подолати тимчасові негаразди та реалізувати своє право на працю

Загрузка...
Коментарі

Дарвін

19:58 13.03.2019

Природний відбір в дії .у селах не треба ні ФАПів ні шкіл? Для кого зачищають територію

Екс

21:17 13.03.2019

Зарплата нових керівників ЦРЛ більша ніж всіх зав ФАПами разом узятих

23 липня
Сьогодні
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин