Світязь: у пожежі загинув чоловік

06 Березня 2019, 12:55
7406

Увечері, 5 березня, в житловому будинку в селі Світязь виникла пожежа.

До Шацького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Світязь горить будинок. На виклик приїхали шацькі рятувальники та поліцейські, яким вдалося ліквідувати пожежу та витягнути із будинку чоловіка, 1982 року народження, який був без свідомості.

Реанімаційні заходи, які проводили працівники екстреної медичної допомоги, результату не дали: чоловік помер, не приходячи до свідомості. 

Попередня причина смерті чоловіка – отруєння чадним газом.

Працівники поліції матеріали внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводиться досудове слідство, встановлюються додаткові обставини смерті чоловіка. 

Попередня причина пожежі – необережне поводження з побутовими приладами.

Коментарі
06 Березня 2019, 16:32
Скора 40хв їхала як можна спати людину.
06 Березня 2019, 17:41
Бо швидкою керують з Луцька. На всьому хочуть зекономити. Бо Луцьк лякає фельдшерів штрафами і т. п
06 Березня 2019, 19:20
А наші лікарі взагалі.хоть когось врятували. хіба відпочиваючих.від поносу.
06 Березня 2019, 23:44
Ви медики погубили життя молодої людини! Це неодноразовий випадок.Вам великий гріх.<br/>Швидка з с.Піщі лишилась а голов. Лікар Ганжала з с.Підманево поїхавю Йому низько спасати людей.
07 Березня 2019, 00:47
Вам наші гріхи не рахувати.І для чого таке приниження що ми нікого не врятували не вам нас судити.Слідкуйте за своїми гріхами.Ми також люди і переживаєм за кожне життя і здоров'я в нас також втрачається немало тільки вам цього не зрозуміти.
09 Березня 2019, 00:51
Скажіть будь ласка на Шацький район одна скора вас там потрібно роздерти за таке. Як літом то гонитесь як перелякані,а як люди викликали то як завжди опосдали Боже одна скора ,а літо одна за одною. Гріх начальству,що не дбають за людей.
09 Березня 2019, 12:08
А чому ніхто не зазначає, що ця молода людина тривалий час вживала алкоголь, і сама губила своє життя.....А фельдшер Ганжала,якщо ви не бачили допомагав проводити реанімаційні заходи......А поїхав він тільки після того як були завершені реанімаційні заходи, на наступний екстрений виклик до дитини.......Такщо будьте ласкаві спочатку подумайте, що ви зробили для того щоб уникнути смерті цієї людини, а тоді звинувачуйте медиків........
10 Березня 2019, 14:53
В наш час це не дивина наговорити на когось, щоб виправдати себе, а дісно де були сусіди коли потерпілий зловживав алкоголем, що моя хата скраю як завжди. А як обмовити хорошого спеціаліста та прекрасну людину так самі перші.