Шацьк: автохам по Степана Шковороди припаркувався в пішохідній зоні

04 Березня 2019, 10:35
4036

Інтернет-видання Район.Шацьк продовжує публікувати фотографії неправильно припаркованого транспорту.

У неділю, 3 березня, житель Шацька упіймав на камеру автохама, який припаркував транспорт у пішохідній зоні по вул. Степана Шковороди в селищі. Водій заблокував рух пішоходів і змусив їх обходити транспорт у не призначеному для цього місці. Поруч була повністю вільна від транспорту автостоянка, де можна було припаркувати транспорт, не спричиняючи незручностей для людей.

Просимо наших читачів не збавляти активності. Фотографуйте автомобілі, які заважають вам пройти або проїхати, і надсилайте на електронну адресу видання: [email protected], а також не забувайте повідомляти в поліцію на номер 102, аби порушників можна було притягнути до відповідальності.

Читайте також: 

«Ну хто так паркується» – в Шацьку впіймали на камеру автохама

Шацьк: автохам припаркувався на пішохідному переході


 

Коментарі
04 Березня 2019, 14:18
Цікаво, а де ж там тротуар? Я бачу лише широку площу. Позначте тротуар хоча б розміткою!!!
04 Березня 2019, 17:35
Спочатку зробіть нормальні парковки а тоді щось говоріть, чомусь в польщі такого немає хоча тих самих українців там багато. І вам зайнятись немає чим що таку фігню викладаєте?
04 Березня 2019, 17:36
Не прикривайте номери раз так хочете людей правильно парковаться, а ні то і не викладайте фото. Не хай люди знають своїх героїв ваших фото.
04 Березня 2019, 22:20
Якшо ти бачиш лише широку площу то хто тобі права дав.
05 Березня 2019, 00:00
назва фото : "Нема про що поговорити "
05 Березня 2019, 00:58
Просто країнці ті що в польщі, знають, що там недоговоряться з поліцією як у нас,і знають те що штрафи не ті! А дома що, паркуюсь де хоч і ніхто нічого мені не зробить. Почни з себе і до тебе підтягнуться. <br/>І ще одне незамальовуйте номера. Бо ніякого ефекту не дасть
05 Березня 2019, 03:07
Де знак парковки? Де позначені місця парковки? Де поребрик? :)))
05 Березня 2019, 03:34
Придурок навчись фотографувати....
05 Березня 2019, 10:28
Автомобіль не так припаркований ви бачите адрова на тротуарі біля Селищної ради роками ні активісти ні журналісти нівлада помічати нехочуть авто приїхало і поїхало а дрова лежать чем Курдзяба лучший
06 Березня 2019, 14:27
То нехай перенесуть Нову Пошту в інше місце а то буває ніде за паркуватись . І ти змушений поставити де прийдеться. І Демчук біжить аж підскакує що виконає план по протоколах.