На реконструкцію Шацького районного Будинку культури потрібні 25 мільйонів

01 Березня 2019, 12:20
Приміщення Шацького РБК не експлуатується, бо аварійне 3308
Приміщення Шацького РБК не експлуатується, бо аварійне

Приміщення Шацького районного Будинку культури цього року ремонтувати не будуть.

Про це на сесії Шацької районної ради повідомив Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької райдержадміністрації.

Під час сесійного засідання депутати поцікавилися, коли, нарешті, в Шацьку дочекаються коштів на ремонт районного Будинку культури, приміщення якого вже довгий час не експлуатується, бо перебуває в аварійному стані.

Зі слів керівника, проект реконструкції Шацького РБК щороку бере участь у конкурсному відборі проектів і програм, що можуть реалізовуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Втім, перевага щоразу надається іншим об’єктам. Цьогоріч це Піщанська школа – надзвичайно важливий і не менш соціально значимий проект з реконструкції і добудови. До слова, вартість робіт з ремонту Шацького РБК – 25 мільйонів гривень.

Читайте також: Оголосили тендер на реконструкцію школи в селі Піща

Коментарі
01 Березня 2019, 17:42
я памятаю в 2010 чи 2012 десь в тих роках його вже перекривали щось ремонтували а що тоді не можна було все зробити ??? чи зараз кришу знову знесуть і будуть ложити нову ???
01 Березня 2019, 19:20
Це убожество треба знести повністю, і побудувати на його місці щось нормальне.
01 Березня 2019, 20:46
це приблизно 893 тисячі доларів, за ці гроші можна з нуля побудувати на новій земельні ділянці.
01 Березня 2019, 21:07
за 900 тисяч доларів, чуть не міліон, приблизно, можна більше зробити ніж ремонт районного Будинку культури, ще й .............................................................................................................................................................................................................................................................................................................??????????????????????????
01 Березня 2019, 21:13
за 900 тис. доларів приблизно можна більше зробити ніж ремонт районного Будинку культури.
01 Березня 2019, 21:53
недавно новина була як проводили чи конференцію чи що не памятаю точно района рада в нестер хаусі а чому ви не зробите цей будинок і теж не здаєте під конференції можливо потрібно зробити його наполовину приватним щоб хтось зацікавлених інвесторів теж захотів гроші вложити в ремон головне бажання можна зробити що хоч тим більше це центр Шацька але ви ні краще Нестеруку гроші платити будите.
01 Березня 2019, 22:19
Добудуйте вже дітям школу.... діти не мають де вчитися. Культурники!!!!!!!
01 Березня 2019, 22:20
є важливіші обєкти