У свіжому випуску тижневика читайте про те, як виживають люди на хуторі Красний Бір

01 Вересня 2016, 17:00
1317

Запитуйте в місцях продажу преси свіжий випуск улюбленого Тижневика «Сім’я і дім»!

У першовересневому номері прочитаєте колонку автора «Червона ручка – заборонений у світі прийом», як на Горохівщині хотіли закрити школу за два дні до початку навчального року, дізнаєтеся як безпечно працевлаштуватися у Польщі після введення нових правил для заробітчан і яким чином Волинь планують поділити на госпітальні округи.

Журналісти видання також дізнавалися чому у Стиру гине риба і як в борються з африканською чумою свиней. 
На сторінці «Місцини» знайдете розповідь про Козин – найдавніше село Рожищенського району, те, як живуть люди у найвіддаленішому хуторі України Красний Бір Шацького району, як у Павліському лісництві вирощують розсаду модрини і дуба.

До 20-річчя гривні журналісти СІДу знайшли волинський колекціонерів грошей. Дізнайтеся чим цінні 2 копійки чеканки 1992 року.

Неймовірну життєву історію розповіла луцька казашка Катерина Попко, яка знайшла рідну сестру через 73 роки після розлуки. 

Інженер Іван Оліферук показав як робить моделі кораблів, а богатир Василь Вірастюк пояснив чому одягає спершу правий черевик, а потім лівий.

Традиційно на сторінках газети новини Волині, програма телепередач, листи читачів, кросворд, гороскоп, рецепти, прогноз погоди і багато приватних оголошень. 

Купуйте! Читайте! Не пропустіть!

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
13:43
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром