Світязь: набережна біля озера набуває сучасного вигляду

15 Лютого 2019, 15:15
В Світязі тривають роботи з розширення та ремонту дороги по вулиці Жовтнева.  25828
В Світязі тривають роботи з розширення та ремонту дороги по вулиці Жовтнева. 

В селі Світязь тривають роботи з розширення та ремонту дороги по вулиці Жовтнева. 

Нагадаємо, дорогу у Світязі ремонтують на ділянці від метеостанції до бази фізико-механічного університету, на що буде використано 12,5 мільйона гривень.

Вздовж набережної облаштовуються паркувальні зони, велодоріжки, встановлюються ліхтарі, лавки. Територія набуває гарного сучасного вигляду.

14

8

7

8

9

8

7

9

8

 

Коментарі
15 Лютого 2019, 19:39
В якому місці розширили дорогу? Я уявляю який ужас там буде робитись літом)
15 Лютого 2019, 20:32
Нічого нерозширили проект просто неадекватний тобто дебільний гірше як будо
15 Лютого 2019, 20:53
Гроші в дупу толку 0.Чим можна думати щоб таке зробити?
15 Лютого 2019, 22:26
Це піз_ц! Я уявляю які тепер будуть корки на дорозі і як до «торгівлі» тепер довезти товар! Найбільший мінус це ці кармани з бруківки, в які наставлять машини закриваючи 1,5 метра дороги. Тепер буде повна ...
15 Лютого 2019, 22:52
Люди, вам лиш би недоліки шукати!!! Згадайте як раніше було і який вигляд мав наш Світязь! Ми рухаємоємось вперед і все буде добре!!
16 Лютого 2019, 03:59
Потрібно робити парковки, бо буде те ж, що і було, не завадило б і об'їздну дорогу,<br/>а цю робити пішехідною зоною в сезон!
16 Лютого 2019, 12:13
За ті гроші можна було зробити європейську платну парковку,і сільська рада малаб копійку,а так проблем стане ще більше.Думайте чиновники головою,а не ......
16 Лютого 2019, 15:10
А піском засипана бруківка, то так треба? Чи забули позамітати? Я бачу, що в шацькому районі якісь нові методи вкладання бруківки: викласти, а потім закопати в білий пісок((((( І в Шацьку теж саме, тротуар, який виклали осінню від перехрестя до зупинки на Світязь, весь в болоті(((( Чомусь у сусідній Польщі, який би не був мороз чи сніг, тротуари піском не завалюють. Там вище писали, що рухаємось вперед, то чому ж той рух здійснюється радянськими методами. Хай місцева влада почне запозичувати досвід у сусідній Польщі, а то дні добросусідства навчились організовувати, а благоустрій не навчились робити.
16 Лютого 2019, 22:07
Дорогі чиновники зробіть,велосипедну та пішоходну доріжку з Шацька до Світязя<br/>тоді вас поважатимуть!
16 Лютого 2019, 22:07
ппрр
17 Лютого 2019, 01:28
Молодці,хоть щось зробили для людей,хоча б трохи грошей вклали в розвиток озера,так тримати,бачу нашим людям не зроби погано,зроби погано,яка різниця вкрали не вкрали,результат є ,а це саме головне
19 Лютого 2019, 06:23
Торможеніє то же двіженіє,ура
19 Лютого 2019, 12:35
Вигляд Набережної гарний.Чому бачимо завжди негатив? Та мабуть тому, що в своїх душах позитиву немає.
12 Березня 2019, 19:20
нетрогали бы вы озеро..бабло омоете и все это ваше бетонное через 2 года посыпется..уложено очень плохо.природа накажет дураков за глупость. вот только ваша глупость нам дорого обходится ведь она не за ваш а за наш счет...