«Ну хто так паркується» – в Шацьку впіймали на камеру автохама

13 Лютого 2019, 10:30
4075

Читач видання Район.Шацьк зафіксував на камеру неправильно припарковане авто.

13 лютого випадок автохамства трапився в селищі біля Шацької районної лікарні (вул. 50 років Перемоги).

Житель Шацька надіслав на адресу видання світлину і підписав її: «Ну хто так паркується?!!»

Днями схожу ситуацію спостерігали по вулиці Степана Шковороди в смт Шацьк – водій припаркував авто просто посеред тротуару.

Просимо наших читачів не збавляти активності. Фотографуйте автомобілі, які заважають вам пройти або проїхати, і надсилайте на електронну адресу видання: [email protected], а також не забувайте повідомляти в поліцію на номер 102, аби порушників можна було притягнути до відповідальності.


 

Коментарі
13 Лютого 2019, 13:31
ну ось є фото є номера хай поліція знаходить його тим більше там камери відеоспостереження є на велесі ми знаємо по квітках хай фіксують пробивають хто такий і виписують шраф прекрасний приклад для поліції показати що вона працює і буде наука для інших щоб знали і бажано для поліції зняти і викласти цю процедуру в мережу хай всі знають що буде за не правильну парковку...
13 Лютого 2019, 14:48
Ти де живеш? Це ж Дорош, еліта.....
13 Лютого 2019, 14:56
Добре, що паркан є , а то на сходах ставили б свої джипи.
13 Лютого 2019, 15:08
Ніхто не повірить, що ексначпол не поважає людей.
13 Лютого 2019, 15:09
А може у людини був припадок?
13 Лютого 2019, 15:16
У Польщі 500 злотих мандат!
13 Лютого 2019, 15:41
У нього все життя в припадках і конвульсіях,то по озері світязь їздить на автівці,то по пляжі з дітьми,то безпричинно кидається на людей,псих
13 Лютого 2019, 16:11
Якщо припадок,тоді зрозуміло чому так припаркувався!!!
13 Лютого 2019, 17:11
Якраз Дороша і арештують,щоб ще автора не арештували
13 Лютого 2019, 17:42
Зробили проблему на рівному місці.Нема що робити, то хоч буде людям про що поговорити. Пліткарів, що тут казати.Щацьк є Шацьк. Не встигнеш пукнути, як кажуть, що вказав я!Заїдьте в трошки більший населений пунк там кожен другий авто-хам.
13 Лютого 2019, 18:46
Ну ви блін даєте... Дорош еліта?. МАФІЯ.
13 Лютого 2019, 19:49
я в принципі не знав що це Дороша сме його машина тільки сьогодні знайомі сказали що це він але закон і для нього теж прийматись має так же само ....
13 Лютого 2019, 19:50
Ну і здивували!! Шановний редакторе сайту. Не ждіть фото і дописів на цю тему, а пройдіться по вул. Природній біля селищної ради у будь який час робочого дня і ви побачите аналогічну картину. Кожен день там є добрий десяток припаркованих авто і кожна третя- четверта машина стоїть на тротуарі. Може і службове авто в. о. наполовину стояти на тротуарі. Риба гниє з голови. А дрова, складені круглорічно на тротуарі хіба не гірше автохама? І цього ніхто не бачить. А пішоходам доводиться петляти по дорозі між авто. І перехресток поряд. Наведіть порядок!
13 Лютого 2019, 22:16
Оксентюк Анатолій порядна людина і тим більше вибачився, я думаю, що це якесь не порозуміння, або поспішав в лікарню.
13 Лютого 2019, 23:07
Будь ще й глядачем - це ж біля лікарні! Ніхто не бачив як батьки біжать до лікаря з хворою дитиною на руках??!!
13 Лютого 2019, 23:12
У Європі за таке блокують інтернет? А для декого це як смерть
13 Лютого 2019, 23:47
А якщо в трошки більшому населеному кожен другий буде дебіл,то це теж не проблема?
14 Лютого 2019, 11:45
ось чому ми не Європа я читаю коментарі і ніхто майже не пише що цю людину потрібно притягнути до відповідальності в нас суспільство таке,а саме народ такий ми рахуємо що це нормально оскільки це бивший начальник міліції, всі проблеми саме в нас ми не требуємо щоб люди несли відповідальність за свої дії. як би ця ситуація була в європейскі країні усе суспільство жадало тільки одного притягнути до відповідальності .А в нас тупий народ просто хіхікає та сміється тому нам потрібно змінитись бо інакше нам далеко Європи..
17 Лютого 2019, 00:13
Треба було йому наклейку на лобове приліпити! То автор фото ще довго ходила до лікарні поки в очах розвиднилось...
18 Лютого 2019, 18:29
Фото зробив - це добре, опублікували - ще краще! А чому на 102 відразу не зателефонувати? В поліції була б уже реєстрація, мусили б реагувати, тоді було б з кого спитати!!! А так - посміялися та й розійшлися, і результату немає!