Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Підприємець у соцмережі присоромив шачан, які скидають сміття у лісі біля озера Чорне

20:30 09.02.2019
2930

Підприємець Петро Сулік опублікував у соцмережі світлини зі сміттям, які залишились після компаній відпочивальників біля озера Велике Чорне, що в Шацьку.

Під світлинами зі сміттям, які він розмістив у Facebook у групі «#Мій Шацьк», він написав пост, в якому звинувачує людей, котрі приходять відпочивати до озера, у тому, що ті не прибирають за собою.

Подаємо допис без змін:

«Шацький край приваблює відпочивалиників красою лісів і озер, завдяки яким у нас кращий соціальний стан і умови проживання ніж у інших регіонах. Але є частина населення яка нищить цю красу. Влада замість того щоб слідкувати за чистотою побудувала на березі оз. Чорне пункти (бесідки) де часто компаніями збираються алкаші, привселюдно розпивають алкоголь і заїдають залишаючи після себе відходи. Ми підприємці сплачуємо податки в місцевий буджет, а влада потратила кошти на облаштування і реклами алкоголізму. Крім того, ще йдуть кошти на прибиральницю, яка щодня збирає біля озера і у лісі гори мусору, які залишили любителі культурного пиття. Поруч літом гуляють маленькі діти і беруть приклад з дорослих. У мене є пропозиція: у планах Шацька розширення сміттєзвалища і туди перевезти бесідки від озера. Нехай там місцеві паскуди справляють свою нужду. Чому вони рішили що після них хтось має прибирати. Культурна людина завжди відходи забере з собою.» – йдеться у дописі.

Цей пост викликав оговорення серед учасників групи, котрі пропонували поставити тут відеоспостереження та повідомляти у поліцію.

Загрузка...
Коментарі

л

20:58 09.02.2019

свинюки

Марія

23:36 09.02.2019

Єдиний вихід - ШТРАФ , і то великий!

111

12:54 10.02.2019

то все понакидало бидлота з прилеглих вулиць

І

14:20 10.02.2019

Камери і все ...

Маруся

14:38 10.02.2019

Поставити камери і все

Віктор

17:45 10.02.2019

на своі очі бачив як жмурко викидав сміття це було біля другоі години ночі якрикнув а він з собакою швидко втік.то кого ми шукаємо?

своя

21:26 10.02.2019

камери, щоб ніхто не знав де, протоколи, хороші штрафи, раптові денні і нічні рейди, фото героїв в соцмережі, газети. В Польщі вони це не роблять і знають чому.

007

10:21 11.02.2019

ще з цим можна боротись , гризтись , сваритись бо недалеко селища! боляче коли це серед лісу так ...

Жмурко

13:37 12.02.2019

Віктор, я би хотів там зустріти тебе біля другої години ночі!!! Думаю, що ти якраз сидів там і заливав брагою свою пику, після цього і залишив усі свої недоїдки!
Хочу зауважити, що вже не один раз сам особисто прибирав ці місця і вивозив звідти не один прицеп сміття.
Що стосується власних побутових відходів, то біля воріт маємо металевий контейнер, який постійно обслуговує комунальне підприємство селища.
Та всеж проблема засмічення рекреаційної зони о.Чорне існує.
Хочеться присоромити сусідів по вул.Гагаріна і попросити усіх не викидати сміття у цій місцині...
Невже так важко поставити контейнер у себе в дворі...???
Комунальне підприємство із задоволенням візьме Вас на обслуговування!
Для наведення порядку, пропоную організувати муніципальний "зелений патруль" , який наділити правами та можливостями дієвого контролю та можливістю накладати штрафи,та обладнати подібні місця відеоспостереженням.
Нажаль, у нас по іншому ніяк...
Свідомість ще спить...

до жмурка студент

21:39 12.02.2019

так ви вивозили самі і прибирали чи студенти це за вас робили ???

Марія

22:37 12.02.2019

І дорослі виходять на толоку, і учні, якщо і студенти попрацюють трохи, то, думаю, нічого кримінального в цьому нема...прибирають територію , де ж і самі відпочивають

До студента Жмурко

02:35 13.02.2019

І сам, і своїх дітей неодноразово заставляв прибирати!
Та і хочу довести до Вашого відому, що територія пляжу біля о.Чорне, і інші території та визначні місця закріплені за коледжем в плані догляду та благоустрою.
Також викладачі та працівники коледжу під час толок постійно прибирали дану територію та висаджували там дерева...
Тут немає жодного фарсу...
Якби усі навколо себе трошки прибрали - було б чистіше в цілому.
Та і давайте вже розміщувати свої коментарі без псевдонімів, а то якось не викликає бажання спілкуватися із примарними особами...
Студент коледжу такого ніколи не напише, а от якась боязлива нікчема - запросту.
Усім миру, здоров'я та гарного настрою!
Нехай наш Шацьк процвітає!

студент до жмурка

09:42 13.02.2019

а ваш будинок теж закріплений за коледжом чому постійно студенти там працюють?? це по перше а скільки раз як була практика ми чи ліс грузили чи ви нас можна сказати в рабство здавали ???замість того щоб навчати я не давно ішов через територію дивлюсь студенти тачкою бетон возять,заливають то їх робота??? ми строїтєли кращі ніж лісники вже краще мовчили б і не говорили. і скажіть як ви на державні роботі заробили на такий будинок та купили Q7 за рік ви заробляєте по декларації 108225 тобто близько 4 тис уе ауди стоїть 30 уе 7 років на її заробляти потрібно + хата я просто ці самі гроші заробляю але не маю ні хати ні такої машини скажіть що я роблю не так.до речі забув написати ауди стоїть на інші людині він є членами благодійних організацій ви напевно автомобіль розмитнювали на інваліда щоб податків не платити ???

До мтудента Жмурко

23:49 13.02.2019

Думаю, що Ви ,шановний, далеко не студент. Бо якби були ним, то тоді б знали , що якщо мені хтось і допоміг із студентів у якійсь роботі , то я завжди за це віддячую і всіляко поважаю працю молодих людей. Я теж, і мої колеги ,коли були студентами, не соромилися ніякої роботи, і із задоволенням допомагали своїм викладачам ( і не робили це заради оцінок!), і вагони розгружали , і на картоплю в колгоспи їздили ,і до лісу звичайно теж, адже навчались у лісотеху...
Там ще ніхто не перепрацювався...
А навчились багато чого...
Думаю, що не відкрию Вам чогось нового, але хороші студенти здавна підшуковують собі додаткову роботу , щоб мати власні кошти.
А що стосується усього того, що Ви "розписали" , то можу Вам сказати, що працюю не у "благодійних організаціях", а громадських структурах, і не тільки в них...
Кожна людина повинна старатися за своє життя зробити якомога більше хороших справ і допомагати досягти успіху іншим.
Вам це не зрозуміти.
Ви просто заздрите, що Вам це не вдається. Пошукайте причину в собі, а не в мені.
Хочу нагадати Вам одну українську приказку : " Ніщо так не підриває здоров'я українця - як добробут сусіда"...
Ви просто не ходіть навколо будинку, не портіть нерви, а заходьте на чай.
Із задоволенням поспілкуємося.
І не бійтеся ніколи називати своє ім'я, якщо відстоюєте якусь позицію.
А починали про сміття...
Слава Богу розібрались і його стало меньше.
А хтось і з душі висипав.... І саме те , що мало би бути на смітнику...
Дякую.
Тема закрита.

Жмурко до студента

00:19 14.02.2019

Шкода, що модератор чомусь не пропускає моє попереднє повідомлення.

До студента Жмурко

00:37 14.02.2019

Щось мої коментарі не друкуються...

студент

10:30 14.02.2019

чесно говоривши вас звинувачувати це без смислено тому що не ви вині в цьому суспільство в нас таке я казав своїм батькам а чому ми працюємо в жмурка,а не навчаємось в коледжі ?вони кажуть що це нормально ти там лишнього не говори роби що тобі кажуть так я вивчивсь робив що мені кажуть .. але якби в суспільстві була справедливість мої батьки та моїх одно групників приїхали б коледж та сказали ми хочем щоб наші діти навчались а не працювали у вас у будинку.. тому ви нарушали правила лише тому що наш народ не грамотний та без відповідальний і тому маємо те що маємо.в мене теж є дитина і якщо вона мені таке скаже я точно приїду і буду розбиратись чому так сталось і ви ніколи б не нарушили правила..ваша вина на сьогоднішній день лише в тому що ви еліта займаєтесь не зрозуміло чим той самий мусор на пляжі має причини а саме що народ бідний тому пє оскільки скрізь не справедливість взятки воровство і люди падають у відчай та спиваються роблять всякі дурниці багаті люди тим не займаються в їх є робота та впевненість в завтрішньому дні. чим ви займаєтесь за кого агітуєте в коледжі за комуністів а зараз за кого за БПП яка ідея у вас чи бачите ви майбутнє для України та нашого народу? мусор це тільки наслідки є причини чому люди мусорять.ось ще один приклад ви в цьому прекрасно розумієтесь ліс крадуть та вивозять це наслідки як зробити щоб не крали ?? поліція та жосткий контроль не поможе це тільки ускладнить кражу все одно його красти будуть є лише один метод зробити ліс приватним роздати людям там 1 гектар чи як виходить і побачите як перестануть красти оскільки ви в мене нічого не вкрадете тому що я буду знати що це моє і я його не буду вирізати а навпаки доглядати бо хотітим отримати вигоду з нього і це буде моє законе право ви це розумієте але чому не робите ніяких кроків для цього ніяких дій? Прикладом є Фінляндія 70% приватний ліс та майже усі країни Європи державі залишити парки заповідники та прикордоний ліс ось і все..

знайома

21:52 14.02.2019

Мені здається, що Сулік Пєтя перегнув планку і забагато на себе бере. Нехай краще наведе лад в сім*ї та розбереться зі своїми жінками. Знайшовся житель Шацька! Коли ти ним став? Краще зроби дешевші ціни на будматиріали.
А до Жмурка вам всім ще далеко! Це людина культурна, вихована, кандинадат наук і влилась в колектив і тримає його на високому рівні. А безглузді коментаріпишуть люди, які закінчили 4 класи й коридор! Він підтримує коледж, який в надий час працює і прозцвітає. Не зазіхайте на його статки. Дай Боже всім такий дар, як має він. Хто з ним спілкувався знає це. Подивіться люди добрі, який вигляд має коледж і територія навколо нього.
Багато молоді Шацька і прилеглих нього сіл відвідують Атлен зал, який знаходиться в коледжі. Там є велика кількість різноманітних тренажерів, а ви обливаєте його брудом і не думаєте, що пишите. Ці люди йому хочуть насолити, але невдасться. Ви, Ігоре, не переживайте, вони вам просто заздрять . Хай Вам щастить і надалі живіть процвітайте багатійте і не переживайте!
А ви сусіди, Вітьки і Діми, ходите без тями в дві години ночі по посадці, добре відкривайте очі, бо можуть вилізти на лоб!

студент до знайомої

10:08 15.02.2019

по вище написаному пості можна зробити висновок що ваш рівень розвитку дорівнює 0 яка різниця скількі жінок в Суліка про мене хай 10 буде аби справлявсь з ними вам то що з того чим він вам нашкодив? ціни не подобаються так в нас є ще 2-3 підприємця в шацьку займаються будматеріалами на крайняк є інтернет заказуй по нові пошті прийде дешевш в чому проблема ??? те що хвалите жмурка є лише один логічний висновок що ви працюєте з ним чи на нього тому рахуєте його чуть ли не богом тільки вас виженуть я побачу як ви почнете срати на нього дуже цікаво наблюдати як люди змінють точку зору коли стають не потрібними тому краще розвивайте критичне мислення тоді хоч не виглядатимите по дурному а то чесно слюнявчика не хватає щоб слиню витирати коли жопу лижите..

Прибиральниця

11:08 15.02.2019

Баби базарні

20 серпня
Вчора
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин