Шацьк: відбудеться зустріч громади з заступником голови Верховної Ради України

07 Лютого 2019, 16:10
До Шацька приїде Оксана Сироїд 4177 Джерело: фото ілюстративне
До Шацька приїде Оксана Сироїд

До Шацька приїде заступник голови Верховної Ради України.

12 лютого о 10.00 в приміщенні актового залу Шацького лісового коледжу відбудеться зустріч заступника голови Верховної Ради України Оксани Сироїд з жителями Шацька та Шацького району.

Коментарі
08 Лютого 2019, 00:16
І шо вона хоче тут побачити? Буде лапшу вішати людям до виборів, а тоді сяде у свій літак і полетить на Мальдіви у свій котедж з 30 осіб прислуги.
08 Лютого 2019, 11:15
А Ви підніміть свою п'яту точку із пролежаного дивану і сходіть на зустріч, а там вже запитайте у київської гості чим вона прилетіла і в яку країну поїде після Шацька.
08 Лютого 2019, 12:56
Стараюсь уникати спілкування з особами, які є по своїй суті паразитичними! Крім того, наперед знаю теми зустрічі і нічого нового для себе не зможу там почерпнути корисного. А чому ви її захищаєте?
08 Лютого 2019, 13:07
А я прийду і з задоволенням послухаю розумну жінку. Не часто до до нас приїжджають гості зі столиці
08 Лютого 2019, 18:32
Шановні, які проти ВСІХ це Ви приводите до влади всяку наволочь, тому, що за Вас за гречку продають свої голоси не далекоглядні люди
09 Лютого 2019, 00:03
..нікого не зхищаю (особливо перед виборами (особливо, коли буду голосувати за іншого кандидата)), але подійсно позиція ПРОТИ ВСІХ призводить до того, що до влади потрапляють випадкові люди (для прикладу - сьогодення), тому, як казав Мороз беріть гроші від усіх, але голосуйте по совісті.
10 Лютого 2019, 19:00
Вибори, вибори)) Почалися гастролі у політиків. Це та Сироїд, що підтримувала сектанта і афериста Мунтяна? ну ну.. )