Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Світязь: школярам розповіли про вплив Інтернету на здоров'я і безпеку в мережі

13:15 07.02.2019
1108

Щороку за ініціативи «Майкрософт Україна» кожен другий вівторок лютого в Україні відзначається Міжнародний день безпечного Інтернету.

Вже традиційно учні і вчителі Світязької школи долучились до заходів щодо безпеки в мережі.

Вчителі інформатики організували дні інформатики в школі, присвячені Дню безпечного інтернету. Тиждень розпочався тематичною лінійкою «Впізнай соцмережу за логотипом», з якої учні дізналися про історію виникнення і значення логотипів популярних соціальних мереж.

Учні 9 класу в середовищі розробки комп’ютерних публікацій створювали буклети на тему безпечного Інтернету, виставка яких відбудеться у п’ятницю. Учні 11 класу та вчителі школи стали учасниками інтернет-вебінару з нагоди Всесвітнього дня безпечного інтернету.

5 лютого в рамках Міжнародного Дня безпечного Інтернету для учнів 7-11 класів був проведений виховний захід на тему «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик? STOP – секстинг; STOP – грумінг». До проведення днів інформатики були залучені і молодші школярі. На екскурсії в кабінеті ІКТ побували першокласники, а учні 2-го класу відвідали відео-урок «Безпека в Інтернеті».

6 лютого для учнів 9-А класу був проведений інтегрований урок з інформатики та основ здоров’я на тему: «Вплив мережі Інтернет на здоров’я підлітків» у формі імпровізованого суду.


Загрузка...
Коментарі
16 червня
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин