Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як прищепити дитині любов до читання

13:10 03.02.2019
556

Батьків, що очікують першу дитину, засипають інформацією про важливість читання. На щастя, виховання майбутнього читача – це корисне, веселе і відносно легке заняття. І якщо ви дозволили читанню покинути межі свого життя, зараз дуже вдалий час повернути його назад і знайти місце для книг в будинку. Будьте читачем, якщо хочете виростити читача!

Дитячі книги необхідні

Ви можете думати, що книги знадобляться тільки, коли дитина навчиться стояти на ногах. Але це не так. Навіть новонароджені отримують користь із слухання історій:

♦ читайте вголос кожен день;

♦ це може бути що завгодно: кулінарна книга, пригодницький роман, керівництво для батьків;

♦ зміст не має значення, важливі звук вашого голосу, ритм тексту і самі слова.

Дослідження показали, що від кількості слів з якою стикається немовля, залежить розвиток мови і грамотність. Головне щоб спілкування було жвавим і спрямованим на дитину, тому телевізор і аудіокниги не підходять. Починати читання вголос краще з дитячих книг, які стануть частиною бібліотеки вашого малюка. Але не обмежуйтеся цим. Використовуйте почуття.

Розвиток почуттів

Немовлята розуміють, що читання – це веселий процес, який може містити в собі різні почуття:

♦ відчуття сторінок;

♦ візуальні ефекти;

♦ різноманітність запахів;

♦ звук маминого або татового голосу.

Текстуровані книги відмінно підходять для розвитку тактильних відчуттів вашої дитини. Встановіть візуальний контакт, але не чекайте конкретної реакції. Нам здається, що немовлята не слухають, але вони весь час поглинають цінний досвід. Порядок і звички встановлені зараз, будуть тривати все життя.

Розмовляйте з малюком. Він може почати видавати відповідні звуки. Ось чому в багатьох книгах для найменших діточок містяться безглузді слова або звуки тварин – їх легше імітувати. Якщо ваше немовля «шумить» – відповідайте. У цей момент ви закладаєте першу цеглину вашого майбутнього книжкового клубу «батько-дитина».

Важливість читання

Важко переоцінити значимість читання для інтелектуального, соціального та емоційного розвитку малюка. Коли ви читаєте вголос діти розуміють все: слова і структуру мови, числа і математичні поняття, кольори, форми, протилежності, манери поведінки та всі види корисної інформації про устрій навколишнього світу. Більш того, для малюка книги асоціюються зі знайомим звуком улюбленого голосу і фізичною близькістю, яку дарує спільне читання.

Багатий ассортимент, що очікує на вас в онлайновій книгарні My book, допоможе дитині побудувати позитивний зв'язок з книгами та підготує її до життя у реальному світі. Не відмовляйте дітям у книгах, які їм подобаються, але обов'язково направляйте їх на інші вірші і казки. На віртуальних полицях ви знайдете багато барвистих дитячих видань від знаменитих авторів та ілюстраторів. Вони допоможуть вам «прищепити смак до читання – кращий подарунок, який батьки можуть зробити дитині»!

Загрузка...
Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин