Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ми готові подати руку і обійнятись - єпископ УПЦ до прихожан Московського патріархату
Ми готові подати руку і обійнятись - єпископ УПЦ до прихожан Московського патріархату

Ми готові подати руку і обійнятись - єпископ ПЦУ до прихожан Московського патріархату

12:20 29.01.2019
1618

Єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей закликав духовенство і вірних Українській Православній Церкві Московського Патріархату до об’єднання.

Своє звернення керуючий Володимир-Волинською єпархією Православної церкви України опублікував на сторінці єпархії у Facebook.

Звернувшись до усіх прихожан Московського патріархату, митрополит зауважив, що історична справедливість відродилася, бо українська церква стала 15 автокефальною церквою світового православ’я і додана до Диптиху Вселенського Православ’я. А стверджувати, що Православна церква України не канонічна, те саме, що казати на день – ніч, адже свідченням цього є Томос, підписаний усіма без винятку членами Священного Синоду і вручений Вселенським патріархом Варфоломієм.

Читайте також: Томосова сотня: скільки парафій і як попрощалися з московським патріархатом

«В цей нелегкий час для нашої держави України, коли на Сході йде війна, гинуть наші діти від рук російського агресора, питання церкви стало ключовим. Неприпустимим, навіть ганебним є те, що в Україні певна частина духовенства і мирян є вірними Московському патріархату, який сіє в людський розум теорію «Руського Міра», через який діють кремлівські схеми для захоплення наших земель. Московський патріархат став єдиним кремлівським інструментом для роздору, для знищення нашої незалежності, для ворожнечі між нами.

Дорогі отці, брати і сестри, ми є діти Єдиного Бога, ми славим Єдиного Бога, усі ми з вами українці. Я, як архієрей Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України закликаю вас проявити мудрість не противитись Волі Божій, прийняти те, що процес об'єднання нас, православних, є незворотнім, це питання тільки часу.

Ми готові подати руку і обійнятись.

Що стосується духовенства, то не потрібно боятись ні відлучень, ні анафем закордонної московської церкви, ви нічого не порушуєте, ніяких канонічних правил, ви підкоряєтесь Волі Божій, ви і надалі є священнослужителями церкви Христової, і будете служити Богу і свому українському народу.

Мир запанує в Україні тоді, коли ми об’єднаємось в одну Християнську сім‘ю. І тоді Бог нас усіх благословить.

Закликаю вас до об’єднання навколо Єдиної канонічної Православної Церкви України!», - звернувся архієрей Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України.

Читайте також:

Громада села Положево проголосувала за перехід до Православної церкви України

Положево: у Свято-Дмитрівському храмі відбулася перша служба з участю священиків ПЦУ

Нагадаємо, у Мінкульті оприлюднили перелік релігійних організацій (об'єднань), які підпадають під дію частин 7 і 8 статті 12 закон «Про свободу совісті та релігійні організації», яким необхідно внести зміни до свого статуту (положення) щодо назв організацій.

Читайте також: Які церкви Московського патріархату зобов'язали перейменувати на Шаччині. Список

Загрузка...
Коментарі

Для СЦУ

14:30 29.01.2019

Уніати ваші брати.

***

15:52 29.01.2019

ЛАЙК!

Бодя

16:08 29.01.2019

Який Московський патріархат? Що ви говорите? До яких турків ви хочете перейти? Люди задумайтесь. Почитайте істину.

До Дударчук н

19:43 29.01.2019

Дударчук Н перестань сцяти

До автора

22:32 29.01.2019

Перестаньте писати брехню, перестаньте вводити в оману людей!!! В людей і так слабка віра, а Ви своїми діями підбурюєте людей переходити в розкол прикриваючи свої дії патріотичними лозунгами!!!

В чому заключається Ваша брехня:
По-перше, єпископ Матфей, ніякий він не архіієрей, він архірозкольник!!! А їхня структура не церква, політична партія!!!

По-друге, в першому абзаці Вашої статті зазначено що він "єпископ", а вже в третьому абзаці став митрополитом, як таке може бути???? Такому швидкому кар'єрному росту позаздрив би і сам Епіфаній. Так швидко не може стати митрополитом людина навіть тому, що в другому абзаці Вашої статті він мав би по ідеї побути ще архієпископом))))

Хоча в КП може що хоч бути, там може єпископ допоки стаття в газеті готується до друку возвестися в сан митрополита, може священик вдруге одружитися і як ні в чому не бувало "служити" далі, можна храми відбирати шляхом насилля, кровопролиття і при цоьму казати: - "в нас є любов, а от у москалів... Треба гнати москалів!!!"

Дорогі представники ПЦУ ім. П.О. Порошенко, Свята Українська Православна Церква від самого початку створення Вами розколу чекає примирення з Вами, чекає Вас і весь православний світ, а шлях об'єднання лише один - смирення і покаяння, а не гординя і властолюбіє!!!

ШАЧАНКА

12:36 30.01.2019

Скільки ж ненависті в нас, простих людях! Людей не цінуємо, а оцінюємо, Бога не любимо, а возвеличуємося. Возвеличуємося вмінням знайти помилку в тексті, замість того, щоб знайти побільше помилок в своєму житті, вчинках, думках. Вивчаємо життя священників, замість свого, виховуємо не виховуючи свої дітей, бо за чужим життям свого не помічаємо... Так легше, адже любимо більше себе, ніж правду.

Шачанці

20:25 30.01.2019

Дякую Вам, досить слушно зауваження. Дякую, що читаєте мій коментар, я обов'язково до нього прислухаюсь. Я не хотів нікого цим образити, лише хотів донести до людей правду, знаєте як вже набридла ця брехня, ця несправедливість, котру журналісти повторюють всюди, несуть її із уст в уста - видаючи за правду. Як казав святий благовірний князьОлександр Невський: - "Не в силі Бог, а в правді" І я за правду!!!

До олександра невського

16:10 31.01.2019

Радив би уважніше вивчати про кого пишете, шановні москволюбці напр. Про невського, що тупо покорявся монголам і був фактично зрадником для києва, або сержа радонєжського, що вважається святим а насправді він фактично прославився тим, що утвердив московська церкву на заміну київській. Головне, земляки, не забувайте, що історію нам писали загарбники. І звичайно в тому числі церковну історію. Не бійтесь відновлювати справедливість. Убийте дракона , перш за все в собі.

п

21:48 01.02.2019

бог оодин

...

23:37 03.02.2019

покерують ще греки, побудемо католиками а там і мусульманство настане , молодці правильно йдемо прямо в рабство ))

21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин