Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Санаторій «Лісова пісня» зібрав і відправив на передову допомогу українським воїнам

10:50 26.01.2019
1637

Зима для тих, хто зараз в окопах, – це завжди випробування на витривалість і гостра потреба відчувати тепло: тілесне і душевне. Для того, щоб зігріти увагою українських воїнів, зреалізував свою третю волонтерську поїздку в зону проведення ООС Петро Ткачук, заступник директора санаторію «Лісова пісня».

Про це пише газета «Новий погляд+».

Здравниця не вперше долучається до збору допомоги і коштів для бійців. Відколи почалася війна, керівництво санаторію неодноразово ініціювало проведення благодійних ярмарків і концертів та відправляло на прифронтову територію транспорт із продуктами і речами.

У новорічно-різдвяні свята працівники «Лісової пісні» зібрали для бійців ковдри, теплі речі, домашні смаколики (ковбасу, м'ясо, сало, випічку), засоби гігієни, адміністрація подбала про забезпечення транспорту, який вирушав у далеку дорогу, пальним. Не забули і про новорічні подарунки: солодощі і вісточку з рідної землі –газету «Новий погляд+».

Як розповів Петро Петрович, дорога на Схід далека і не завжди безпечна. От і цього разу –виходив з ладу транспорт. Не знали, чого очікувати і від ворога, чиї позиції були близько.

Утім, зустріч воїнів з волонтерами відбулася. Як завжди, зі щирими обіймами, теплими словами і душевним спілкуванням до ранку. Воїни з Шацького і Любомльського районів, що служать у районі Сєвєродонецька Луганської області, з задоволенням розібрали примірники газети і як діти раділи вісточці з дому. Побували волонтери і в Донецькій області, одним солдатам привезли калорифер, іншим – запчастини до техніки, ліки та багато іншого.

Час на Сході – за поїздками і розмовами –минув швидко.

–Приємно робити добро, особливо коли тебе підтримують керівництво і колеги. Ми залишили бійцям тепло мирної України і нагадали, що про них пам’ятають, за них моляться, їх чекають додому з перемогою, - зазначив волонтер.

Втішені турботою, захисники подякували всім, хто збирав для них речі, вкладав душу в приготування домашніх смаколиків. А також особливу вдячність висловили Руслані Дибель, директорці санаторію «Лісова пісня», яка надихає великий колектив здравниці на благу справу підтримки мужніх синів України.

Мирослава ЦЮП’ЯХ

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 червня
Вчора
01.06.2020
31.05.2020
30.05.2020
29.05.2020