Положево: у Свято-Дмитрівському храмі відбулася перша служба з участю священиків ПЦУ

19 Січня 2019, 16:20
8193 Джерело: facebook

У Свято-Дмитрівському храмі села Положево відбулося перше богослужіння за участю священиків Православної церкви України.

Нагадаємо, вчора, після богослужіння, освячення води та проповіді священика, парафіяни храму святого великомученика Димитрія Солунського села Положево УПЦ МП оголосили про перехід до Православної церкви України.

Читайте також: Громада села Положево проголосувала за перехід  до Православної церкви України

Сьогодні, на свято Хрещення Господнього, в храмі відбулася служба та освячення води. Богослужіння очолили голова єпархіального відділу в справах благодійності та соціального служіння, голова правління благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі» протоієрей ПЦУ Микола Гінайло, благочинний Шацького деканату митрофорний протоієрей Михайло Цвинкилевич та настоятель парафії святого Архістратига Михаїла смт Шацьк протоієрей Роман Скірак.

«Гарний храм, велична служба, люди задоволені і налаштовані позитивно. Я радий, що мої земляки поліщуки показують приклад усій Волині та Україні. Єднаймося в Помісній Православній церкві України і памятаймо: головне, щоб ми мали в голові не патріархів і президентів, а Бога» – поділився враженнями від служби отець Микола.

9

10

9

 

Коментарі
19 Січня 2019, 20:23
У цих сектантів навіть документів немає і не зареєстрована ніде! А чоколядний пролетить як фанар над Стамбулом і все свідоме стадо піде........... До грекокатоликів?
20 Січня 2019, 01:27
Положівці - ви справді приклад для всіх українців!
20 Січня 2019, 01:54
Молодці положевці!!! В першу чергу - приклад для великої громади Шацька,, вихорівська і гичківська церкви яких не кують і не мелють...
20 Січня 2019, 02:19
Проголосувало за ПЦУ 100 людей, а на богослужінні 20. Оце я розумію "православні"!!!! Гордість України.
20 Січня 2019, 12:07
Слава Богу, що так сталося! Тримайтесь.Не бійтеся прокльонів. Господь з Вами!
20 Січня 2019, 12:08
Хай монахи вертаються тоді й люди будуть ходити і не тільки з Положева, а й приїжджатимуть. Всі ми знаємо як церква піднялась за Аліпія і скільки людей було присутніх на богослужаннях.
20 Січня 2019, 12:19
Хай люди не бояться і не вагаються, не за горами час коли всі перейдуть та й зрештою це мало статись ще в 90. Положівці ми з вами!!! А про монахів добра річ, якщо звісно люди хочуть, а то так поступили із ними. Ще того Арсенія треба виперти, Господь відкрив його молитву яка піднімається не вище телефонного дроту. Священник який проклинає тримає в одній руці хрест а в іншій сокиру. Ганьба вам....
20 Січня 2019, 12:22
Дякую тобі Господи! Люди будьте мудрі не бійтеся, стійте до кінця. Ще треба, щоб Світязька громада перейшла до ПЦУ! Вистачить вже Арсену наживатися!
20 Січня 2019, 12:32
СЦУ в кожну церкву, СЦУ в кожну хату, СЦУ в кожну душу!
20 Січня 2019, 12:34
Слава Богу за все! Це дуже добре! Нехай Світязька і Шацька громади, переходять до ПЦУ! Нічого не бійтеся. Господь з нами! Слава Ісусу Христу!
20 Січня 2019, 12:51
-у СЦУ.... - Не сци. Це ж анонімне опитування!
20 Січня 2019, 13:08
Служити туркам, а гідності повні шаровари? І це нормально?
20 Січня 2019, 14:17
Турція - переважно мусульманська держава. Там 78 000 мечетей і тільки 90 православних церков. "Нешізам" служити Москві - нормально?
20 Січня 2019, 14:18
ВІДКЛЮЧАЙТЕ КОМЕНТАРІ ПІД ТАКИМИ СТАТТЯМИ.Ви ж бачите скільки вати набігло і гадять на все українське.НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ,ПЦУ,СИЛЬНІЙ АРМІЇ -БУТИ. спокійно реагуєм на провокаційні коментарі мокшан -караван іде шавки гавкають.
20 Січня 2019, 15:49
Турецькопідданий, по Стамбулі у формі не ходить (у паранжі? ) брав хабарі цукерками
20 Січня 2019, 19:21
Як ви маєте совість брудом обливати отця Арсенія, Людину добру серцем і щиру душею, священик, який ніколи не відмовив в допомозі.... скористалися його добротою, от і все... Якби не він то б не мали взагалі тієї церкви... а проклинає не він, а ви... Бог все бачить, тому й воздається! <br/>Отець Арсеній, не звертайте увагу на ці жахливі слова! Знайте, що є люди які Вас цінують і поважають, люблять і переживають за Вас!
20 Січня 2019, 19:48
роз'яснення , було створено цього річ не ПЦУ (православну церкву України) а СЦУ ( святу церкву України по Томасу )
20 Січня 2019, 21:15
Де монахів наберете? По графіку будете монашествувати, який в РДА складуть? Чи атошніків гарно попросите? Ню - ню....
21 Січня 2019, 11:12
Московських попів геть з території! Люди задумайтесь, це шарлатани та обманьщики. Тільки гроші гребуть з людей! Ви подивіться, що робиться тільки в монастирі на Світязі! Одни прокльони, обзивання людей та ще й виживання монахів. Скільки ще там буде такий безлад! Вони там вже і Бога не бояться!
21 Січня 2019, 11:49
Ще хай ту Плейтушку виженіть з монастиря, а то колотить там світом.
21 Січня 2019, 12:53
Люди! Золотий дощ це не те, що ви думаєте
21 Січня 2019, 19:53
Скільки можна торочити одне й те саме !!!
21 Січня 2019, 20:47
як біда була то бігли в монастир , а тут вже і крила по розправляли ну геть як в фільмі &quot;Свадьба в Малиновке&quot; , говорять аби говорити не розібравшись ( а тоді кажуть , що не думали що воно отак буде, і починають задкувати , ну що ж віддали церкву тепер їдьте в Світязь може ще випросите одну хоча б капличку збудувати, ну а те що кляли то мабуть заслужили )
22 Січня 2019, 00:00
Якби ваш дім забирали, то ще не так би кляли...
22 Січня 2019, 01:07
До відома тільки Світязька і Піщанська церквочка не закривалась навіть при комунізмі, коли був атеїзм і людям забороняли вірити в бога. Люди з усього району їздили туди щоб хочаб похристити дитя чи посвятити паску.Церковне служіння здійснювалось церковно-словянською мовою і ведеться по цей час у всіх ПЦУ. Хто не знає ця мова була спеціально розроблена для ведення церковного служіння. Горе тому хто щось прибавить або убавить перекладаючу службу божу. Тому Положевці услухайтесь в слова у своїй новій церкві, наприклад «святий боже святий кріпкий», чому ж тоді не міцний. Одяг і образ батюшки з католицьким уклоном. Згадаєте моє слово- неоглянетесь як католиками станемо,і від тої православної України ниц нелишиться бо будемо європейцями-жити по європейськи так ,як весь світ жиє,але без своєї унікальності.
22 Січня 2019, 15:23
Християнин правий на всі 100%
22 Січня 2019, 16:38
Шо попало...
22 Січня 2019, 20:25
Не знаю в що чи в кого Ви вірите
22 Січня 2019, 20:43
Не знаю в що чи в кого Ви вірите
22 Січня 2019, 22:10
Болісно , але обривається остання пуповина нашого недруга КАЦАПІЇ, і за спостереженнями переважно люди це підтримують. Найбільша причина - інерційність. Дивуюсь_- недавно люди плакали за труною ГЕРОЯ СЕРГІЯ МОКРЕНКА. А ЗАРАЗ ТІ ЛЮДИ НЕ РОЗУМІЮТЬ, ЩО НАЯВНІСТЬ МОСКОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ ВКАЗУЄ, ЩО В УКРАЇНІ ЩЕ НЕ ЦІЛІСНА НАЦІЯ. І ЩО МОЖУТЬ ТУТ БУТИ ЗАПРОДАНЦІ.
22 Січня 2019, 23:53
Дуже страшно, що в нас на Західній Україні стільки прихильників РПЦ. Напевно, зустрічали б путінські війська з короваєм на рушнику, якби вони прийшли до їхньої хати? Страшно і соромно, що люди такі дрімучі, не знають і не хочуть знати історії української церкви. Але все мине. Наше покоління ще колотитимуть прихильники руського міра, від яких потужною хвилею пре ненависть і агресія, вони ще довго плюватимуться жовчю і зневажатимуть усіх, хто не в РПЦ. Але все мине. Бо Україна вже має свою ПОМІСНУ Церкву, подобається це ворогам чи ні. Канонічну. Єдину. Велику. Якщо не вони, то їхні діти і внуки будуть у Православній Церкві України і зневажатимуть вас.
23 Січня 2019, 00:20
Страшно коли ти більше 20-ти років ходиш до церкви, а потім говориш що вона неправильна. Ви вірите в Бога всеодно,що в сантаклауса. По вірі вашій хай буде вам.
23 Січня 2019, 00:23
Та скільки будуть гинути наші діти,від кацапских куль.Положевці ми вас підтримуємо.
23 Січня 2019, 01:34
Положево, люди, ПЦУ, РПЦ, храм, гроші, РДА, військо, воїни, Архм. Арсеній, Плейтушка, Україна, католики, Росія, Європа, монастир, прокльони, Христос, віра - рецепт нової куті на Йорданський Святвечір)))
23 Січня 2019, 21:51
Люди не змішуйте церкву і політику! При чому тут Росія до Бога! А в церкві як молилися за воїнів, конкретно називаючи ім'я Сергія, і за країну нашу, так і моляться... Хоча МП
24 Січня 2019, 16:25
Дорогі читачі хай кожен із Вас збудує стільки храмів і монастир скільки збудував і зробив добра той поганий Арсеній. А тоді ВИ будете мати повне право звинувачувати Його і обливати гряззю.Наш АРСЕНІЙ то велика і свята людина.
24 Січня 2019, 17:40
Він збудував іздив на заробітки заробив своіми пазурами,а люди недавли,неробили.Людськоі частки може більше є.
24 Січня 2019, 17:41
Місія монаха будувати храми в душах і серцях людей для їх спасіння, а не храми земні і матеріальні. Сила молитви не в розкошах церковних, а в простоті печерній.
25 Січня 2019, 00:34
Дорогий і люблячий нами всіма ОТЕЦЬ АРСЕНІЙ не звертайте уваги на те що обливають Вас гряззю.Ми ваші прихожани і ми з Вами.Ми любимо і поважаємо ВАС і жавжди будемо з ВАМИ.Тисячі жителів Світязя,Волині,Украіни ,Білорусіі з ВАМИ ми не дамо потоптати нашу Святиню.Ми знаємо і переконані в тому що Ваші молитви,страждання і сльози даремно не пройдуть.
25 Січня 2019, 09:34
Місія монаха будувати храми в душах і серцях людей для їх спасіння, а не храми земні і матеріальні. Сила молитви не в розкошах церковних, а в простоті печерній.
25 Січня 2019, 13:26
До Артема<br/>Ваші коментарі несуть злобу, гнів і непрощення. Віра в Ісуса - все навпаки. Без Божої волі ніщо на Землі не відбувається. І &quot;всякий дар звище є досконалим&quot;. Попробуйте кидатися не камінням, а хлібом.
25 Січня 2019, 17:40
біомаса ви ще й досі спорите ?? з голоду не повмирали так вже пора чому ще живі а????
25 Січня 2019, 20:05
Чи можна хліб святий кидати?
25 Січня 2019, 22:22
Отець Арсеній повністю виконує свої обов'язки, а те що печер в Світязі немає то не його провина .
26 Січня 2019, 00:45
То нехай збудує,якщо він всемогутній.
26 Січня 2019, 03:00
Так виставляйте відео про того АРСЕНІЯ чого і кого Ви боітесь. От у всьому Ваша правда. Ви боітесь тому що ВИ підлабузники і Ви виконали замовлення.А наш батюшка отець АРСЕНІЙ дійсно свята і праведна людина ні одного слова не сказав у ЗМІ про Вас. Так виставляйте відео.Продажні шкури.Чого боятись.
26 Січня 2019, 10:32
То нехай для себе зробить,йому вже немісце серед проклятих людей,
26 Січня 2019, 16:35
Ще непрейшла пора,щоб виставити відео.А ви Артем оприділіця чи батюшка чи отець.А в Арсенія вже давно немає нісвятості,ні праведності.
26 Січня 2019, 20:37
виходячи з усіх коментарів можна зробити висновок , що не люблять люди себе, порушують заповідь Люби свого ближнього, як самого себе. (Від Матвія 22:39), маємо те на що заслуговуємо .
26 Січня 2019, 21:36
баби базарні
27 Січня 2019, 00:33
Гріх розколу не омивається навіть мученичеською кров.ю.Це дуже страшно.Що люди свідомо ідуть у гріховну пропасть.Покайтесь і будете спасенні.І я Вас переконливо прошу не розпинайте того бідного Арсенія бо Він людина святого життя і віри.
27 Січня 2019, 15:13
https://www.youtube.com/watch?v=lSNg4X3wbJc дуже цікаво
29 Січня 2019, 20:24
Міксер мені в око. Неможливо читати через безліч помилок. І ця людина ще щось вякає за совість і святість, береться судити батюшок. У школу , в перший клас, грамоти вчитись.
09 Лютого 2019, 19:47
Україно моя! Віро моя! Муко моя!<br/>Безнастанно в молитві у Бога долі прошу!<br/>Прости за солдата, що в могилі лежить,<br/>Прости за солдата, що в окопі сидить!<br/>Прости за монаха, що людей проклинає,<br/>Прости за священника, що місце за вигодою обирає.<br/>Прости за матерів, що бувають сліпі.<br/>Прости за батьків, що з синами не йдуть у борні.<br/>Прости за усіх, кому влада і гріш<br/>Засліплюють тебе, Ісусе. І їх не полиш.<br/>Прости, що дітей не навчили свою землю любити,<br/>Прости, що вони вміють, де важко, &quot;руки умити&quot;.<br/>Прости і мене, що в гріхах потопаю,<br/>Прости за це слово, що з серця виймаю.<br/>Прости за митрополитів, що їдуть в Москву,<br/>Прости, що ллють там лицемірну сльозу.<br/>Прости, о мій Боже, що людей у біді полишають,<br/>Прости, що самі на свою землю горе-біду закликають.<br/>Україно моя! Ти давно в боротьбі<br/>Народжуєш українську церкву у любові й труді.<br/>Хай же те немовлятко міцніє щодня.<br/>Господи, Боже могутній, у Любові я вічно Твоя!
11 Лютого 2019, 00:32
I до чого той вiрш.Прощення у Бога потрiбно просити в Церквi Канонiчнiй Православнiй,i тодi Господь простить.Ви просiть прощения за себе а iншi самi покаються.А то также враження ,що Ви святi а всi навколо Вас великi грiшники.
08 Березня 2019, 03:48
ГІРКА СЛЬОЗА, дякую за прекрасний вірш! Природньо поєднується тут!
08 Березня 2019, 15:44
Вірш в тему .