Шацька селищна рада просить шачан тримати собак на прив'язі

14 Січня 2019, 14:45
2895 Джерело: фото ілюстративне

На вулицях Шацька побільшало зграй собак, які можуть становити небезпеку для дорослих та дітей.

Тож у Шацькій селищній раді просять господарів тримати своїх собак на прив'язі, - повідомляють на сайті органу місцевого самоврядування. 

«У зв’язку з тим, що на вулицях та у місцях загального користування селища з’явилися зграї собак, які створюють небезпеку як для дорослих, так і для дітей, що може призвести до надзвичайних наслідків, просимо власників собак утримувати своїх домашніх тварин на прив’язі чи у вольєрі», – йдеться в повідомленні.

Коментарі
14 Січня 2019, 22:02
Колись справа вирішувалась швидко. А тепер права тварин стоять вище безпеки населення.
15 Січня 2019, 02:05
Людей багато, собак мало. По ходу діє така логіка. Тому да, хай далі бігають
15 Січня 2019, 13:45
Ці собаки лякають дітей,дуже часто в центрі пси нападають на велосипедистів.За дітьми які йдуть і щось їдять теж бігають,страшно бо незнаєш що чекати від них.Навіть дорослі і люди похилого віку відбиваться від нападів тих собак.Багато з ошейниками бігає...
15 Січня 2019, 15:06
пропоную послуги по вирішенню даної проблеми умови 1 літр горілки,закуска і або гроші на 20-30 патронів або самі патрони.за тиждень думаю вкладусь... виносьте дану пропозицію на сесію селишної ради...
15 Січня 2019, 21:48
А скільки ці собаки курей, качок, кролів роздерли, тому що голодні.
15 Січня 2019, 21:54
А скільки ці собаки курей качок кролів роздерли в господарствах жителів Шацька та Світязя.
16 Січня 2019, 11:12
Нехай господарі тримають своїх собак вдома на прив'язі,а ті що розгулюють нікому не потрібні і як ви кажете становлять суспільну небезпеку їх доцільно і ПОТРІБНО ліквідувати(усипити) і район буде в безпеці!!
16 Січня 2019, 17:47
В Шацьку мабуть є та організація яка повинна займатися такими питаннями і мабуть отримують за це гроші. Якщо собака не на привязі вона бродяча і ії потрібно ліквідувати. Цих собак розвелось, що вдень і ввечері пройти спокійно по вулиці не можна не тільки дітям а й дорослим. Ганьба шацькій владі... <br/><br/><br/><br/>.
16 Січня 2019, 20:59
А мисливці як тримають собак то проводять всі щеплення і мають паспорт -так на їх є ціла купа контролюючих органів,а з бабками на вулиці ніхто не хоче сваритись-хоча на всіх закон однаковий
17 Січня 2019, 03:10
Якщо чесно, то це смішно. Кожного року виходить дана новина як під копірку, а результат де?? Вже давно пора приймати радикальніші міри ніж &quot;просити&quot;!