Усі повинні оформити договори: в Україні запустили ринок електроенергії

02 Січня 2019, 15:10
2283 Джерело: фото ілюстративне

В Україні з 1 січня 2019 року почала працювати нова модель роздрібного ринку електроенергії. Усім споживачам доведеться підписати нові договори з постачальниками.

Звертатися до постачальників і розподільних компаній не варто, вони самі повинні надіслати нові документи, вказавши ідентифікаційний код, – з посиланням на сторінку в соцмережі голови профільної комісії Оксани Кривенко повідомляє Оbozrevatel.

Так, згідно із законом, споживачі зобов'язані підписати договори про надання послуг із розподілу електричної енергії з оператором системи розподілу (розподільчою компанією) і про поставки електроенергії із обраним постачальником.

«Для первинного переходу від старого постачальника до знову постачальника і розподільної компанії не потрібно звертатися до них, адже буде застосовуватися процедура приєднання до договорів про постачання і розподіл», – пише Кривенко.

Після підписання договорів із розподільними компаніями старі договори про користування електричною енергією (для населення) і поставки електроенергії будуть діяти тільки в частині заборгованості або переплати.

 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром