Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Повідомили, що треба для будівництва пункту пропуску «Адамчуки-Збереже»

14:00 02.01.2019
1048

Для того, аби польська сторона погодилася на будівництво пункту пропуску в Адамчуках, українській стороні треба реалізувати декілька попередніх завдань, які стосуються як розробки певної документації, так і реалізації багатьох проектів.

Про це повідомив на Раді регіонального розвитку в Шацьку Василь Голядинець, голова Шацької РДА.

За словами посадовця, у 2008 році розробили проектно-кошторисну документацію по території автомобільного пункту пропуску «Адамчуки-Збереже» та прилеглої території села Адамчуки, у 2015 році розробили зміни до генерального плану із запланованим пунктом пропуску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Амбітні плани озерного краю: в Шацьку відбулася Рада регіонального розвитку

У Шацькому районі за три роки планують асфальтувати сім доріг

14 вересня 2017 року представники Шацького району здійснили робочий візит до міста Влодава, де спільно з представниками Республіки Польща задекларували намір співпраці, беручи на себе відповідальність вживати усіх необхідних заходів в межах своїх компетенцій щодо відкриття міжнародного пункту пропуску «Адамчуки-Збереже».

Уже провели інженерно-геодезичні вишукування та розробили генеральний план забудови с.Адамчуки, яким визначили земельну ділянку для розташування згаданого пункту пропуску, його сервісної зони та необхідної інженерної інфраструктури.

У 2017 році ДНДІ «Діпромісто» розробило техніко-економічне обґрунтування будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску «Адамчуки».

Саме будівництво пункту пропуску включає будівництво мосту через річку Західний Буг, основних і допоміжних об’єктів сервісної зони кордонного переходу, підведення інженерних мереж (електро-, тепло- і водопостачання, систем каналізування та водовідведення, зв’язку тощо), визначення основних напрямів руху транспортних засобів від міжнародного автомобільного пункту пропуску «Адамчуки» на українській стороні, реконструкція/ будівництво автомобільних доріг та під’їзних шляхів, над чим зараз і працюють в районній адміністрації.

«Якщо в Адамчуках збудується перехід, це дасть зовсім інший рівень розвитку Шацькому району, і в першу чергу, туризму. Поляки дуже люблять відпочивати на Шацьких озерах, це бачимо в період Європейських днів добросусідства. Ми повинні усе зробити для того, аби привабити сюди польського туриста,», - відзначив Василь Голядинець.

Загрузка...
Коментарі

шачан

15:56 02.01.2019

дурень думкою богатіє

Анатолій шарій

16:31 03.01.2019

А нафіга? Бабло спі&дить

Володимир Степанович

00:00 04.01.2019

ПРОСТО ТА ЗЕМЛЯ ЯКУ ПОНАБИРАЛА ОДНА РОДИНА ЦЕ ПРИБЛИЗНО БІЛЯ 20 ГЕКТАРІВ В АДАМЧУКАХ ,ГОЛЯДИНІ,СМОЛЯРАХ ІТД,БЕЗ ПЕРЕХОДУ НІЧОГО НЕ ВАРТА ОТ І ЛІЗУТЬ З ШКІРИ ТРУТНІ

21 січня
Сьогодні
Вчора
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин