Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Проект на озері Пісочне
Проект на озері Пісочне

Шацька громада – серед лідерів у використанні коштів обласного конкурсу місцевих ініціатив

12:15 31.12.2018
553

У 2018 році Волинська обласна рада оголосила та провела обласний конкурс проектів місцевих ініціатив, розроблених органами самоорганізації населення, громадськими організаціями, благодійними фондами, ініціативними групами, сільськими, селищними, міськими радами, радами об’єднаних територіальних громад Волинської області.

Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів.

Загальний бюджет конкурсу становив 4 млн. грн. У 2018 році в конкурсі на конкурс подали понад 200 проектів, чотири з яких були ініційовані представниками Шацької громади (два проекти – від Шацької селищної ради та два проекти ініціативних груп, зокрема з с. Гаївка та с. Мельники).

Дуже приємно, що три з чотирьох проектів підтримала обласна рада. Зокрема, в цьому році вдалося реалізувати такі проекти:

♦ Проект «Збережемо красу озера Пісочне в селі Гаївка Шацького району Волинської області», ініційований ініціативною групою с. Гаївка Шацького району. Кошти обласного бюджету на співфінансування проекту становили 98,1 тис. грн., ще понад 10 тис. грн. виділив санаторій «Лісова пісня».

Читайте також: На курортному озері Пісочне красиво укріпили берегову лінію

♦ Проект «Безпечний Шацьк – безпечний відпочинок», поданий Шацькою селищною радою, який передбачав встановлення камер відеоспостереження на основних автошляхах селища (всього встановили 16 камер). Кошти обласного бюджету на співфінансування проекту становили 51,7 тис. грн., ще 90 тис. грн. профінансувала Шацька селищна рада.

♦ Проект «Реконструкція мереж вуличного освітлення частини вул. Незалежності, частини вул. 8 Березня і частини вул. Вишнева в смт Шацьк». З обласного бюджету профінансували 80 тис. грн., понад 40 тис. грн. виділили з селищного бюджету, та 377,3 тис. грн. з коштів інфраструктурної субвенції.

Всього з обласного бюджету на проекти Шацької громади виділили майже 230 тис. грн. Успішний приклад реалізації проектів показує, що громаді варто і надалі активно користуватись подібними інструментами залучення інвестицій ззовні.

Загрузка...
Коментарі
21 січня
Сьогодні
Вчора
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин