Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Шацькому районі за три роки планують асфальтувати сім доріг

15:45 29.12.2018
870

Серед ключових завдань, які планують реалізовувати в Шацькому районі, є ремонт доріг.

Про це на Раді регіонального розвитку, яка відбулася в Шацьку, розповів голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець.

«Для розвитку району нам найперше потрібно відремонтувати дороги. Тоді матимемо і нормальне сполучення з іншими районами, і збільшення потоку туристів. Якщо збудуємо дорогу до Адамчуків, то це пришвидшить поляків будувати пункт пропуску. Розумію, що плани на дороги амбітні, але за підтримки голови Волинської ОДА Олександра Савченка будемо старатися це зробити, а також лобіювати наші інтереси в Києві », – відзначив Василь Голядинець.

Він також озвучив перелік доріг, які планують асфальтувати та капітально відремонтувати протягом найближчих трьох років.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Шацьк-Залісся-Грабове-Старовойтово (в с. Світязь) (друга черга)

Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Шацьк - Вілиця - Прип'ять - Любохини до кордону із Старовижівським районом (17,5 км)

Капітальний ремонт автомобільної дороги О031696 (на ділянці Шацьк - Світязь)

♦ Капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Піща-Острів'я-Пульмо

Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Адамчуки-Голядин-Згорани-/Т-03-02/-Нидиже-Стара Гута- Стара Вижівка (на ділянці Адамчуки-Згорани)

Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Пульмо –Гряда

Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Хрипськ-Ростань

Загрузка...
Коментарі

макс

19:50 29.12.2018

Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення-це обман а не ремон люди вбийте гугл і поймете що це не асфальтування просто чистка смуги біля дороги та встановлення знаків навіщо взагалі його проводити краще зробіть пару км асфальта нармального ніж цей поточний ремонт ви його проводите кожні 5 років,а толку ніякого наприклад на Припять дорога як була говно так і залишиться катка пускали щось різали це і є поточний плановий ремонт.І ще одна деталь яка є дуже важлива після ремонту поточного обєкти не здаються в експлуатацію тобто держава не провіряє що саме робить підрядник отже там бездонне дно для списування грошей,а цифри минулого року показують що поточний ремонт стоїть майже як капітальний в мене одне питання до влади ви що нас за лохів тримаєте є гугл вся інформація провіряється все можна порахувати ми не советцкиє люди що нічого не знали після розпаду ссср народ трохи розумнішає і це потрібно брати до уваги.

17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин